Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki most 12....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki most 12. -es, idén fog ballagni. Régóta ismerem és bejön. De hogyan jelezzem?

Figyelt kérdés

A barátnőim szerint én tuti bejövök neki, csak olyan "tutyi-mutyi" srác és nem mer kezdeményezni. De a sulibálon és előtte a gólyabálon is amikor megérkezett, azonnal felkért, és vagy 1 órán keresztül elvoltunk. Én valahogy nem hiszem, hogy bejövök neki. Lehet, hogy azért nem lép, mert kiskorunktól ismerjük egymást, meg a szüleink is jóban vannak?


16/L

(a fiú 17)


2011. szept. 7. 21:56
1 2
 1/11 krvua ***** válasza:
100%
fogadni mernék hogy 2011be nem fog már ballagni.
2011. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jó,de őgy idén, hogy ebben a tanévben...


amúgy nem egy kigyúrt, izmos pasi, nem az, aki után megfordulnak a csajok. kicsit duci, meg kicsit bambán tud néha nézni, de valamiért ANNYIRA JÓL ÉRZEM MAGAM MELLETTE . úgy repül az idő :$

2011. szept. 7. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy azért nem lép, mert kiskorunktól ismerjük egymást, meg a szüleink is jóban vannak?"


Vagy mert tutyi-mutyi.

2011. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de lehetséges,hogy bejövök neki??

amúgy azt,hogy tutyi-mutyi, azt alapból megmondom,mert azért ahogy odajött először a bálon,azért azse volt semmi:) bejött a "csajhadba",aztán azt se tudta szegénykém nagyon, hogy mit mondjon :)

2011. szept. 7. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy kis konkrétum, hogy hogy viselkedik veled, mennyit vagytok együtt, mennyit beszélgettek stb. nem ártana, ha mondanál. Megtudnánk mondani, hogy bejössz-e neki, vagy csak az "egy régi barát" státuszban vagy.-e. :D
2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát így összességében nem szoktunk annyira sokat beszélgetni, de mindig köszönünük, meg ha nincsenek ott barátok és ha akkor lát meg, tökre mosolyog, különben meg nagyon komoly:)

amikor meg pl. együtt táncoltunk a bálon és félreültünk kicsit pihenni, akkor meg kérdeztem,hogy mennyi az idő, megnézte a telóját, és megállapította, hogy a "áh,hívott az Ádám. ő ráér, majd megtalál ha akar" (a legjobb haverja volt ez). konkrétan lese sz@rta,hogy hívta a haverja:D


meg volt, hogy facebookon chateltünk és kérdeztem, hogy mondott-e valamit a tanárja (mert végig azon parázott,hogy húú, meglátott,aztán lehet,hogy órán majd kérdezősködni fog - metr elég dilis tanár, amúgy az ofőm) és mondta,hogy nem kérdezett semmit, de inkább beszéljünk másról, pl. rólam :|


úgyhogy nem tudom... :S én már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy csak magamnak beszélném be, hogy bejöövök neki. mert nem tudom elhinni valahogy sose... :/

2011. szept. 8. 06:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hasonló helyzetben tuti ezt tenném, de mindenképpen személyesen és négyszemközt!!!
2011. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha cicit villantasz biztos tudni fogod h bejössz-e neki
2011. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

csak azaz igazság - tudom,gáz -, hogy nem merem megmondani a fiúnak, mert félek a reakciójától... :S

de mindenki azt mondja , hogy TUTI bejövök, csak én vagyok olyan balf.asz,hogy nem veszem észre, meg a srác hü.lye, mert nem lép... :/

2011. szept. 10. 23:01
 10/11 anonim válasza:
Te is egy balf*sz vagy te a srác egy igazi gyökér így a leírtak alapján.
2011. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!