Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért védett meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért védett meg? Hogyan találhatnám meg facebookon? Hogyan kéne intézni a dolgokat, hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Ma reggel egy srác megvédett a buszon. felszállt egy bunkó hapsi, a táskámat az ölembe dobta és levágódott mellém. Mindenki csak bámult, mint borjú az új kapura, aztán ez a srác odajött és rászólt a hapsira, hogy menjen innen és kérjen tőlem bocsánatot, de csak kinevette, na ekkor a srác megfogta és egyszerűen ledobta az ülésről, aztán meg kilökte a buszból. Megkérdezte, hogy jól vagyok-e, mondtam, hogy igen és megköszöntem, hogy megvédett aztán visszaült a helyére. Hazafele meg már sajnos nem láttam és a nevét sem tudom. Hogyan találhatnám meg facen, ha megtalálom, bejelölöm mit írjak neki? Meg szerintetek miért csinálta ezt? Tetszem neki, talán azért? Vagy ha jövőhéten újra látom a buszon hogyan nyissak felé?
2011. szept. 9. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak meg kell nevelni a népet szerintem, és ő az egyik nevelő. :)
2011. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
53%
sztem azért csinálta hogy facebookon az ismerősöd lehessen
2011. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem, hogy azért tette volna, mert tetszel neki. Szerinem akárkivel megteszi, akivel így bánnak, de simán lehet, hogy bejöttél neki.


De lehet, hogy foglalt, ezzel számolj azért.

2011. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért tette? Mert így volt helyes és kész! Nem akart semmit tőled (ha akart volna még ott elkérte volna a számodat vagy elhívott volna valahova). Tudod a mai világban még létezik a lovagiasság hálistennek. Tudom nehéz elhinni de vannak még emberek akik csak úgy, mindenféle ellenszolgáltatás (pl. randi) nélkül segítenek ha valaki bajban van.
2011. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó mi lenne veletek facebook nélkül?

A srác talán csak normális volt. Én is meg szoktam védeni olyan csajokat, akiket hülye tahók zaklatnak.

Több ilyen emberre lenne szükség és akkor nem lennének ilyen s.ggfejek, mert mindig lenne ott valaki, aki jól nyakon b.ssza őket, ahogy érdemlik.

Megköszönted, kész, lépj tovább.

2011. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit, ez aztán tényleg lovagiasság! Szerencsés vagy nem mondom! :)

Rendes srác lehetett, aki szerintem annak is segít, aki nem tetszik neki...de ettől függetlenül lehet, h te pont tetszettél neki...de az ilyen rendes srácoknak általában mindig van barátnőjük sajnos.


Iwiwen könnyebb megtalálni szerintem, mert ott betippeled a korát, mondjuk 20-22, beírod a nemét és a várost...aztán kitartóan végignézed mind a 200 találatot és ha szerencsés vagy, megleled. És akkor tudod a nevét és rákereshetsz fészen.

2011. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, az benne van a pakliban, hogy van barátnője, de ha nem próbálom meg nem is lesz semmi. Facen nem hiszem, hogy megtalálom, de ha hétfőn látom megint a buszon szerintetek mit csináljak?
2011. szept. 9. 18:27
 8/22 anonim ***** válasza:
Menj oda és köszönd meg, aztán elegyedjetek szóba, ennyi.
2011. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda hozzá bátran és legelőször is köszönd meg, h megvédett. :)

Mondd, h nagyra értékeled, amit tett, hihetetlenül bátor volt és azután jó lett a napod. Ez tuti bejön. Mosolyogj rá kedvesen és kérdezd meg, hogy hálád jeléül meghívhatod-e egy fagyira, még amíg kapható...vagy ilyesmi. :)

2011. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mázlistaa :DD Amúgy az iwiw-el csak az a baj, utolsó, h manapság már alig használják :S Lehet már nincs is ott fent:\
2011. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!