Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ellenzi mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzi mindenki, hogy összejöjjek egy olyan sráccal akinek van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal de kiderült róla,h van két gyereke. A kapcsolatuk a volt barátnőjével megromlott, közösen megegyeztek, hogy szakítanak. A gyerekeket gyakran látogatja, minden ok vele. Nekem nagyon megtetszett és iszonyatosan jól érzem magam vele! Sokat gondolok rá, mindig vele akarok lenni. De a szüleim és a barátaim azt mondják hagyjam ezt a srácot, mert csak én fogok pórul járni, ne akarjak gondot magamnak. Mit tegyek most? 23 éves vagyok én és a srác 25.
2011. aug. 4. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hallgatnék rájuk.
2011. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy ápolgatni fogja az exét is rajtad kívül.
2011. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem látom innen sem a srác mentalitását, sem azt, hogy te mennyire vagy lila ködben a szerelemtől.


Lehet, hogy nem a két gyerek a fő baj, hanem a megbízhatatlansága stb. Mondom, nem tudom ki ez a az ember.

Ha komolyan gondolod, akkor kösd fel a bugyid, JÓ mostohamamának lenni piszok nehéz.

Nem tudom ő hány éves volt amikor az első gyerek megszületett, de feltételezem, hogy nem volt tervezett, de erkölcsi okból nem akarták elvetetni, és emiatt nem bírták sokáig együtt.

EZ esetben nem akkora baj, hiszen te se szülnél mindenkinek akivel lefejküdtél már. Gondolom én.

2011. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A volt barátnőnek már van élettársa, szóval ápolgatni nem hinném,h fogja! Mellesleg 2 gyerek van szóval még az első lehet,h véletlen volt, de a másik, már nem. Asszem 20 volt az elsőnél. Szerintem meg a gyerekek nem fognak soha mostohamamiként rám nézni, inkább mint egy ismerős. Én nem szeretnék a nevelésükbe beleszólni.
2011. aug. 4. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem új a dolog akkor nyugodtan.
2011. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"iszonyatosan jól érzem magam vele!"


Ha ezt mondod egy év múlva is,akkor sok boldogságot,és áldásom rátok!


De egy 25 éves "nagycsaládostól" hosszútávol túl sok jóra ne számíts.

Az elején minden pasi szokott "szerepelni",virágot venni,udvarolni,szépeket mondani,stb stb...

2011. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!