Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác aki nem ismer személyesen, de én odáig és vissza vagyok érte, mit csináljak? :$

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék vele járni , de először is nem tudom hogyan ismerhetném meg jobban... 15/L
2011. okt. 14. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélj vele... támadd le az utcán a vallomásoddal.
2011. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak nem támadhatom le , azért nem akarom hogy totál hülyének nézzen XD
2011. okt. 14. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
FÉSZBUK ott még azt is megtudod mikor megy el sz*rni.
2011. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

támad nyugodtan :D

ha engem támadnának a lányok én szakadnék xD

2011. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be facebookon, vagy akármi, ha zárkózottabb vagy ott könnyebben megy az ismerkedés, persze már nem jó ha neten keress az ember párkapcsolati partnert, de ha nagyon félős vagy próbáld ott, először beszélgessetek tök átlagos témákról, és aztán ha érzed hogy feloldódik ő is, meg te is, akkor térj a témára, és mondd meg neki nincs e kedve találkozni veled beülni valahova, vagy akármi, és ha azt hiszi akarsz valamit kivághatod magad hogy te csak barátkozni akarsz meg beszélgetni, ennyi az egész, de lehet hogy a végén már ő is felajánlja és minden megy magától, nem kell félned menni fog ez a dolog gond nélkül csak nem kell görcsösen akarni, ha összejön össze, ha nem nem.
2011. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és mi van ,ha még facebook-on se merem bejelölni? :$
2011. okt. 14. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor inkább hagyd az egészet...

De én azt mondom, hogy többet veszítesz azzal ha meg sem próbálod. Szóval mindent bele! :)

2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úristen ugyanez van nálam is mint nálad... :( 15 vagyok, a sulimba jár de kb. észre sem vesz! Facebookon semmilyét nem lehet látni, ha nem vagytok ismerősök, csak a profilképét. Azt szoktam nézegetni xD Bejelölni nem merem én se :$ Nem akarok "tolakodóan" hatni ráadásul még 1 szót nem beszéltünk szóval minek jelölném:(
2011. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és tényleg :D tök ugyanígy én se láthatom csak a profil képét és nem akarok tolakodó lenni...pedig annyira teccik!!!!!
2011. okt. 15. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!