Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek közelebb ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek közelebb ehhez a fiúhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évfolyamtársak vagyunk, mindketten 11.-esek, és most összekerültünk töri fakultáción (13-an vagyunk, szóval kicsi a csoport). Megtetszett, mert elég helyes, aranyos, nem tűnik beképzeltnek, ráadásul okos, meg gondolom szereti a történelmet, amit én is imádok. :D Szeretnék megismerkedni vele (meg összejönni, de először maradjunk csak az ismerkedésnél:)), de rájöttem, hogy nem tudom, hogyan. Az nem nézne ki nagyon hülyén, ha csak úgy odamennék hozzá, és elkezdenék vele beszélgetni? Csendesnek tűnik, és én is az vagyok, plusz nagyon félénk, zárkózott, ami nehezíti a dolgot, pedig egyébként jófejnek gondolom magam. Van olyan ember persze, akivel gond nélkül tudok órákig beszélgetni, de ez nem az én érdemem sajnos. Na, és ő nem ilyen embernek tűnik. :\ Úgy tervezem, hogy legközelebb ráköszönök, rámosolygok, de lehet, hogy fel sem ismer. Amúgy a barátnőmnek is tetszik, és lehet, hogy inkább őt választaná, pedig nekem már nagyon szükségem lenne rá, hogy valaki azért szeressen, mert olyan vagyok, amilyen, és nem azért, mert muszáj, vagy mert hasznos... (család, érdekbarátok). Nem hiszem, hogy ezt a "barátnőm" tiszteletben tartaná, pedig neki ott van egy srác, akit szeret elméletileg, meg a fiú is őt, de nekem már nincs mostanában annyi önbizalmam, hogy elhiggyem, lehetne köztem és a fiú között valami, aki tetszik. Nem is kérném, hogy maradjunk együtt örökké, legyek életem végéig boldog, csak annyit szeretnék, hogy megtapasztaljam, milyen érzés, ha szeretnek, meg legyen néhány szép emlékem végre. :) Amúgy nem vagyok csúnya. :)

16L


2011. szept. 10. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

mutasd meg neki a melleid

vagy mondd, hogy van egy lvl75-ös warid, attól beájul

2011. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy csak valami nyomorék válaszolhatott ilyen rövid idő alatt.
2011. szept. 10. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el vele beszélgetni a történelemről. Én "ugranék" a lehetőségre, mivel én is nagyon szeretem a történelmet, csak amiatt volt érdemes iskolába járnom és leérettségiznem :)

21/f

2011. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
amikor elmész mellette dobj le valamidet. ő felveszi neked mert jó gyerek (ha nem akkor meg hagyd a frnacba a srácot) és akkor te elmondod milyen hálás vagy, meg milyen fontos neked az a valami ami megint kicsúszott a kezedből... ha tetszel neki, reagálni fog...
2012. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, kipróbálom. :) Amúgy már szokott mosolyogni, köszönni, de szerintem egy másik lány tetszik neki. :\
2012. jan. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!