Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha szemeztek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szemeztek egy lánnyal, és még mosolyogtok is, akkor bejön nektek az a lány? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most mentem gimibe, és már az első naptól kezdve mindennap egy felsőbb éves fiú gyakran néz, ha távolabbról meglát a folyosón. Ha elmegy mellettem, akkor meg rám se néz, szinte észre sem vesz.. Most tetszek neki, vagy miért néz engem távolabbról? Egyszer mosolygott is, ha számít ez valamit. Amikor néz és én ránézek nem fordul el, néz tovább, csak én kapom el a fejem, mert mindig azt hiszem, hogy azt gondolja, hogy "mit néz ez a lány". Ha hétfőn meglátom, akkor szerintetek rámosolyogjak? Nem fog hülyének nézni? Köszönni nem merek neki, még nem is beszéltünk sose.. Normális válaszokat kérek. Köszönöm.

15/L


2011. szept. 10. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem távollátó és rosszul lát közelre.
2011. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jól van, nem kell rögtön leszólni..

a kérdést félig-meddig rosszul fogalmaztam meg. helyesebben valahogy így lenne: Ha egy fiú szemez egy lánnyal, akkor ha a lány rámosolyog a srácra, akkor nem fog a fiú valami ilyesmire gondolni: 'ez a lány meg mit néz?' ? bocsánat, hogy rosszul tettem fel a kérdést, de a kiegészítésbe is beleírtam, ha vlk nem olvasta volna el.. de mind1:)

2011. szept. 10. 20:41
 3/10 A kérdező kommentje:
* 'ez a lány meg mit mosolyog?' -elírtam.
2011. szept. 10. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiú közelében több általa nem ismert lány is vihog egyszerre, és felé néznek, az inkább idegesítő, meg taszító. De egy egyedül még nem. Meg mosolygás nem= vihogás.
2011. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam, hogy ha rám néz a fiú, én elkezdek hangosan nevetni, hanem csak egy picit mosolygok rá. szerintetek ez jó ötlet? és nem egy egész csajbandával állnék ott, hanem csak 1-2 lánnyal beszélgetek, közben meg a fiúra nézek és mosolygok..
2011. szept. 10. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a kretén válaszokkal, jó ötlet visszamosolyogni rá. Azért néz rád távolabbról, mert tetszel neki. Azért nem néz rád, amikor elmegy melletted, mert még ő is fiatal és nem tudja, hogyan ismerkedjen meg veled. De ha rendszeressé válik köztetek az egymásra mosolygás, talán megszólít egy idő után.
2011. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
63%

Nem... Mint kiorábban már kifejtettem a srácok utálják a lányokat, és csak azért szemeznek velük, hogy aztán egy sikátorban leöljék őket, és a szerveiket eladják az ukrán maffiának jó pénzért... Ezt hívják szervkereskedőnek...


MÉG IS MI AZ ÖREGANYÁM ZIVATAROS TÉRDÉT JELENTENE???

2011. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én ezt akor szoktam csinálni ha ki akarom szívni a vérét. Edward
2011. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy "szia"ban nincs semmi félni való. Én is köszöntem előre lánynak úgy hogy nem is ismertem, visszaköszönt és kész. Azóta se láttam. Ugyanez megtörtént fordítva is hogy ő köszönt rám.


Ha ráköszönsz és nem veszi a lapot, akkor szerintem felesleges időpocsékolás.


Magam véleményét írom, szemezni csak olyannal szoktam aki bejön. Bár van hogy félreértik, mert ha valakivel beszélek annak általában a szemébe nézek és nem a lábát bámulom.


22/f

2011. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bejössz neki csak egy besz@ri srác és nem mer megszólítani ,mert ő is a net előtt éli az életét meg a fészen és fingja sincs a élő hú-vér emberi kapcsolatokról.

Jó ez egy feltételezés...

Valószínű azt hiszi esélytelen nálad ,ezért mer csak messziről stírölni.


34f

2011. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!