Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Betépve és részegen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betépve és részegen miért megy jobban a csajozás?

Figyelt kérdés
Múltkor figyeltem, miket zagyválok, és csupa hülyeséget. De mégis jobban megy. Vajon miért?
2011. szept. 10. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert magabiztos leszel és ettől nedvesedik a csajszik bugyogója.
2011. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert benned van a bátorsághormon.
2011. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem arcnak gondolnak de nem vesznek komolyan
2011. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert ezek a szerek feloldják a gátlásokat, de azt tudnod kell, hogy értelmes nő nem fog leállni egy kábszeressel. A részegséget elnézik egyszer kétszer,de sem az alkoholizmust,sem a kábítószer használatot nem.
2011. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség utolsó. Csak a full merev lányok olyanok, hogy nem állnak le olyanokkal akik isznak meg kábszereznek. Ha mindkettőt mértékkel csinálja valaki akkor nincs vele baj szerintem. Persze ha tényleg alkoholista meg agyonszívja az agyát akkor én sem állnék le vele.
2011. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam mindegy, hogy be vagyok-e rúgva vagy nem ugyanannyira nem megy. Csak rosszabb, mert olyankor összeakad a nyelvem és sokat dadogok...
2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem csak a merev lányok, hanem azok a lányok, akiknek van némi sütnivalójuk.

Értelmes nő nem áll le füvessel. Agyonszívottal meg aztán főleg nem. Ez nem az a kategória, amiben lehet mértéket tartani. Mértéket alkohollal lehet tartani, mert azt nem feltétlenül azért issza az ember, hogy jól lerészegedjen, füvet viszont senki nem szív azért,mert ízlik.

2011. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó, hülye vagy...
2011. szept. 10. 23:09
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudj, de nem adok a véleményedre.
2011. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:01


Akkor neked a merev lányok valók, annál több jut a többieknek. Mást erre nem tudok írni, zárt látókörű vagy.

2011. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!