Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egy 30-hoz közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy 30-hoz közeli férfinak élnie kéne az életét, vagyis alkalmikba is belemásszon semmi érzelem nélkül, vagy ha akár 1-2-3 évet is kéne várjon, amig találkozik egy rendes megfelelő lánnyal akkor szépen várja ki, csajozás nélkül?

Figyelt kérdés
Egyszerüen kiváncsi vagyok, hogy látjátok ti lányok...nem srácok véleményét kérem.Tehát azért 2-3 év az rengeteg...
2011. okt. 18. 17:19
 1/5 Timi: ) ***** válasza:
0%

Egy 30-hoz közeli férfinak már nem alkalmiba kéne másznia,hanem a feleségébe,bár a mai világban már a házasság nagyon kitolódik.Ha 30-hoz közel vagy,neked kell a legjobban tudnod mire van szükséged:egy alkalmira,amit találsz úgyis,vagy egy normális nőre? Szerintem éld az életed,ha alkalom" jön,használd ki,hisz miért ne,aztán majd csak megismerkedsz egy olyan nővel,aki mellett letudod magad kötni,addig csajozz,ne várj!Mire várnál?Most élj,ne 40 évesen.

24/L

2011. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LadyLee ***** válasza:

Szerintem pont 30-hoz közel kell egy kicsit tombolni - fiatalabban még az ember túl tapasztalatlan és sérülékeny, hogy érzelmileg megússza.


Ha nincs épp barátnőd, és nincs a közelben álmaid csaja, akit meg akarnál hódítani, akkor miért ne? Fizikai szükségletei mindenkinek vannak.

2011. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább a második. nekem nem kéne olyan, akinek fű-fa megvolt.
2011. okt. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó lány válasza közelebb áll a mentalitásomhoz csak lassan úgy érzem kezdi megbosszulni magát ez a csajmentes életstilus...(több mint 1 év)
2011. okt. 19. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 30 hoz közel vagyok, és már 3 éve nincs kapcsolatom lányokkal, semmi testi kapcsolat sem. Tényleg nem érdemes megvárni, látod én is vártok, és még várhatnék akár életem végéig is, ha az ember csak vár nem jön semmi. Muszáj csajozni. Az más kérdés, hogy nekem nem megy elég jól.
2012. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!