Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá fogok írni egy csajra, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fogok írni egy csajra, ez így jó lesz? (FONTOS) Leginkább csajok véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki bejön, 2 évvel fiatalabb..rá írok fb-n így jó lesz?


F:Szia :)

L:Szia :)

F:ugye nem zavarlak?:)

L:nem:)

F:most biztos csodálkozol,hogy miért írtam rád hogyha még nem is ismerjük egymást ugye?:)

L:hát igen:D

F:leginkább azért..

F:hogy tegyünk ellene, mert

F:megszeretnélek ismerni, persze csak ha van kedved...:D

L::D

F::)

F:most elsős vagy ugye? eddig milyen a suli? :D


stb..na? :D


2011. szept. 10. 22:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Azért, mert volt egy rossz élményem..oda mentem a csajhoz, elkezdett mosolyogni és segítséget kért a barátnőjétől h mondja el nekem h van pasija..szegény nagyon megilletődött, meg se tudott szólalni..és ezért választom most inkább a "készítsük fel a leányzót" megoldást..

Ez csak egy példa volt, hogy jó esetben mit írna vissza, rossz esetben meg nem érdekelne a dolog, akkor így jártam..

2011. szept. 10. 23:22
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik az ötlet :) én is megilletődtem sokszor ha csak úgy váratlan oda jött olyankor nem tudom mi a fenét mondjak neki...
2011. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó lesz ,nekem bejönne:)
2011. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szép nagy feje lehet ha ezt mind rá tudod írni! Amúgy avass be a szakmai titkokba: alkoholos vagy filctollat használsz?
2011. szept. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt hogy érted?
2011. szept. 11. 00:05
 16/21 anonim ***** válasza:

23:52 vagyok


Te odamész a csajhoz és elkezdesz egy tollal/ceruzával ráírni szavakat a testére?

2011. szept. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A :D kötelező manapság?
2011. szept. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
jó lesz, de hogy ne tűnj félősnek, köszönj rá ha látod és ne zárkózz el a személyes találkozótól.
2011. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Okés, kösz mindenki :)
2011. szept. 11. 09:55
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
sztem elsőre jó lesz, énis 9.-es vagyok.. volt már barátom, de akor is elég hülyén tudom érezni magam, ha egy totál ismeretlen odajön hogy Hellóó na mi van veled :). Szóval így facebookon jó, csak utána mondjuk suliban vagy mittudoménhol beszélj vele élőben, nehogy már azt higgye hogy csak facebookon vagy nagymenő.
2011. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!