Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég regisztráltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég regisztráltam egy társkereső oldalra, azóta írtak nekem ketten, hogy meg akarnak ismerni. Amikor elolvastam a levelet szó szerint rosszul lettem. Még soha nem volt barátom. Akkor nem nekem való a társkeresés?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Jó lenne tudni, hogy mi volt a levélben amitől ennyire kiborultál. Vagy csak az volt a kiváltó ok, hogy írtak Neked?

Esetleg az volt a baj, hogy kik írtak?

2009. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
van egy baratnöm aki regisztralt egy ilyen oldalra....rajött hogy ezen csak szexet akarnak az emberek.jo tanacs-.ha valakivel talälkozol, ne buj vele agyba azonnal,ö az elsö alkalomnal ezt tette.a masodiknal tavolsag tarto volt. aztan a sokadiknal nem adta magat..a fiu hodolt,hodolt,beszelgettek talizgattak,udvarias volt.mire egyszer csak kijelentette hogy ö nem akar tovabb varni ägyba akarja vinni.mert ö csak ezert van fennt az oldalon.csak ovatosan,legy figyelmes.es ha jön az igazi...a szived fogja neked mondani.de csak idövel.
2009. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Sokan kihasználják,hogy névtelenül irogathatnak mindenféle gusztustalanságot (feltételezem,hogy ilyemiről lehet szó). A társkereső oldalakon be lehet jelölni, hogy pontosan milyen kapcsolatot keresel (pl. tartós kapcsolat, szexpartner). Ha valaki még arra sem veszi a fáradtságot, hogy elolvassa az adatlapodat, akkor az ilyeneket válaszra sem kell méltatni, vagy esetleg visszaírhatod, hogy kopjon le. Azért ne keseredj el, lehet normális embereket is találni, de nem árt az óvatosság!
2009. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Attól vagyok kiakadva, hogy írtak nekem.
2009. ápr. 22. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, én elítélem az ilyen jellegű társkeresést. Úgy értem, az interneten vagy hirdetésben természetesen. Ez talán a személyiségemből adódik, talán tapasztalatlan vagyok, de nem szeretem. Kivéve, ha valaki már elég idős.


Hány éves vagy? Egyelőre azt mondom, az internetes társkeresést felejtsd el, ha van rá lehetőséged az életben, hogy máshogy találj magadnak társat!

2009. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 lesezk
2009. ápr. 22. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és remélem nem vetted úgy, hogy téged ítéllek el, mert nem téged, hanem csak nekem furcsa a netes társkeresés, pedig fiatal vagyok és informatikusnak készülök... :)


Rosszul lettél. Megijedtél? Lehet, hogy nem vagy erre az egészre felkészült, de ezért is mondom, hogy ne interneten.


Amúgy milyen ember vagy (személyiség)?


Ja, és én is 17 vagyok, tehát nem akarlak kioktatni. :)

2009. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Félénk vagyok, nem kicsit hanem nagyon.
2009. ápr. 22. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmondok valamit. Szakitottunk elso szerelmemmel majdnem 2 honapja, kb a szakitas utan 3 hettel azt mondtam, na en nem fogok itt sirni es regisztraltam egy ilyen oldalra, gondoltam csak baratkozasnak.Amikor irtak nekem, kb ram is ramjott a hanyinger es rosszullet, meg aki normalisan nez is ki, olyan kozonseges es rajottem elso nap, hogy Istenem, mit keresek en itt. Azota nem is vagyok ott es nem is leszek, eszembe jutott, hogy az exemmel milyen csodalatos volt az elso talalkozas, a veletlenek varazsa, en ezt akarom atelni, nem azt, amikor elore megbeszeltel talalkozni.
2009. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.


Kedves Kérdező: Gondoltam, hogy félénk típus vagy, csak nem akartam hülyeséget írni. A félénk emberek ilyenkor megijedhetnek: tanácstalanság, tapasztalatlanság, elvárások, mi lesz hogy, furcsa, váratlan helyzet... Főleg ha még nem volt barátod. Ez bizony nehéz. Hidd el, tudom.


Egyébként a félénkség is olyan dolog, hogy elvileg egy tulajdonság, mint a többi, de szerintem egyfajta hátráltató tényező az élet nevű játékban, legalábbis az én esetemben biztosan. Szóval azt ajánlom, hogy mindenképpen járj társaságba és úgy ismerkedj, vagy ne is ismerkedj, csak hagyd magadat sodródni, és ne aggódj semmi miatt feleslegesen.


Neked való a társkeresés, csak még nem jöttél bele. (de nem interneten kell!) Gondolj csak bele, biztos több dolog is van, ami először furcsa volt, sőt, talán félelmetes is, ma pedig már rutinszerűen csinálod. Na, szerintem ez is ilyen dolog.


Nem könnyű tanácsot adni, mert amilyen tanácsot magamnak adnék, olyat nem biztos, hogy neked is... Mert, mint azt már olvashattad, hasonló jellemű 17 éves fiú vagyok.


Mindenesetre sok sikert és gondolkodj csak pozitívan! :)

2009. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!