Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kövér lányok könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányok könnyebben belemennek egyéjszakás kalandba?

Figyelt kérdés
Gondolom amúgy a legöbben gátlásosak és nhezen kezdenek kapcsolatot, nem válogatnak, örülnek ha adódik alkalom. Engem csak szexuálisan izgatnak a kövér csajok, még nem próbálkoztam, de szerintem könnyen fel lehet szedni egyet kettőt kipróbálni. Szerintetek? F27
2011. szept. 11. 18:17
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért is mert a haverok cikiznének, de ettől függetlenül nem tartok vonzónak egy kövér nőt mint párt. Ez van. Szerintem teljesen természetes hogy az ember párja nem csak magának hanem környezetének is szól. Ez lehet hogy gáz de így van. Látok párokat ahol kövér a lány és jól néznek ki, mellettem nem nézne ki jól, lehet mert én sem érezném jól magam.
2011. szept. 11. 18:37
 12/38 anonim ***** válasza:
93%

Na az ilyen srácokból lenne kedvem a sz*rt is kipofozni :)

Ilyen szinten érzéketlennek lenni, te.

Azért, mert valaki kövér, attól nem lehet vonzó, és mindenkivel le kellene feküdnie?

Ne röhögtess már.


Régen állati kövér voltam, mégis voltak nagyon helyes pasijaim, akiknek nem szexre kellettem. Valahol hibás a teóriád, nem gondolod?


Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy adott esetben , akkor az olyan srácok, akiknek ragyás a fejük, csak szexre jók, mert szégyenkeznénk velük barátnők előtt.

Rohadtul nem ez számít.


Őszintén remélem amúgy, hogy akihez odamész ilyen primitív, ostoba felfogással és nézetekkel, azzal kezdi az ismerkedést, hogy tarkónb*sz. :)


Szia.

2011. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
A ronda ragyás fiúk válogatás nélkül bárkit megdugnának aki feljánlkozik ha régóta sikertelenek.
2011. szept. 11. 18:45
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, cica?
2011. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
"Az ember parja a kornyezetenek is szol" ???? No komment.
2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, vegyél egy guminőt ha reprezentálni akarsz.
2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként is, hadd válogathassa már meg mindenki, hogy ki tetszik neki, kivel járna meg kit venne el feleségül. Ez alapvető emberi jog, nem? Ha valaki nem járna kövérrrel, akkor ennyi, joga van hozzá. Majd jár velük más.


Nekem volt egy haverom egyszer (magas, sovány volt egyébként), akivel elmentünk buliba és megtetszett neki egy ilyen duci csaj, aki a szintén duci barátnőjével volt. Vagy nem tudom, lehet, hogy ő is azt gondolta, hogy könnyen lehetne esélye nála, mert amúgy nem volt egy csajozógép, nem tudom, ezt nem fejtette ki, én meg nem kérdeztem, de úgy tűnt, hogy őszinte az érdeklődése. Nekem nem tetszettek, arcra sem voltak túl szépek, szerintem két tök átlagos kövér csaj volt, de mindegy, ő azt mondta, hogy bepróbálkozik az egyiknél. Oda is mentünk, de a csajok tök flegmák voltak, beszélni sem nagyon lehetett velük, mintha nem hitték volna el, hogy ismerkedni akar velük. Így aztán nem jutott semmire, otthagytuk őket.

Ebből nem óhajtok messzemenő következtetéseket levonni, csak leírtam, ami történt.

2011. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
61%

Nah ez off lesz:(

Barátom,és néhány hozzászóló,olyan Bunkó tapló f.....szok vagytok,hogy olyat még a világ nem kefélt!

Azt hiszitek,hogy a kövér nőknek nincsenek érzéseik??????

Elmondanám,hogy a párom-akivel 16!!!!!!éve vagyunk együtt,136 kiló,nem debella állat,hanem a maga nemében igenis szép nő,és a rohadt életben NEM cserélném le egy 50 kilós gilisztára!

Téveszme az,hogy könnyen felszedhetők,ugyanúgy,mint a nagy bráner elmélet!!!!!

Pont ugyanolyan nehéz őket megszerezni,mint bármelyik másik nőt!!!!!És nem kell hozzá nagy műszer,ugyanúgy jó nekik az átlag,18-20 centi is és láss csodát,hozzá lehet férni a hasától!!!

Ha valamelyikőtök ezt nem tudja megoldani,akkor egy fantáziátlan,szexnulla!

Egy különbség van a kövérek és a giliszták között,a kövérek szívből,nagyon tudnak szeretni és ragaszkodnak ahhoz,ami az övék!!!!!A giliszta max a pénzt szereti!

Ugyhogy gondolkodjatok el azon,hogy nem kéne kihasználni a kövér nőt csak azért,hogy"kipróbáljuk milyen"Ne töröljük beléjük a szaros talpunkat,mert sokkal többet érnek egy némely vékony társuknál!

Jah és ugyanúgy elmegyek vele étterembe,buliba,szórakozó helyre,sokkal illem tudóbb és normálisabb más társainál!

Ha meg téged a haverok cikiznek a kövér nők miatt,sztem cserélj társaságot!

Bocs,ha valkinek a lelkébe másztam!!!

37/f

2011. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
27%
A teóriád ott bukik meg, hogy a dagadtak akik magukkal szemben igénytelenek másoktól meg nagyfokú igényességet várnak el. Többnyire a kigyúrtakat szeretik sok zsével, amilyenek ők sohasem leszek(dekoratívak és gazdagok)
2011. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%

"ugyanúgy jó nekik az átlag,18-20 centi is"

NA ELMÉSZ TE A JÓ K.RVA ANYÁDBA!

2011. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!