Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj, én siettetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, én siettetem, vagy direkt húzza az agyam?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgetünk, nevetünk együtt, rajta is látszik, hogy nem vagyok közömbös neki. Eddig kétszer aludtunk együtt, de még nem volt semmi. És nem szexre, hanem csókra gondolok. Olyan érdekes. Pedig tök összebújva meg minden és mégsem. És ő nem az a beszari fajta. Én sem vagyok az, és mégse. Szerintetek miért van? Ha veletek előfordult már, akkor miért? Tőle nem akarom megkérdezni, mert akkor olyan erőltetett lesz a dolog.:D Köszi előre is. 18L
2011. szept. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Csókold meg és kész.

Nem kell ezen filózni.

2011. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha együtt aludtok az nem azt jelenti hogy jártok??? mert ha igen elég cink hogy nem csókol meg.
2011. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem elő fordult 1x.

Többet nem adott lehetőséget a csaj.

Úgy volt, hogy randiztunk, és haza kisértem. Ő meg megkérdezte, hogy felmegyek-e. Ja első randivolt. De kiváncsi voltam. Így felmentem. Beszélgettünk, beszélgettünk, egyszer csak azt mondta, hogy már nem járnak a buszok, aludjak ott.

Persze én haza sétálhattam volna, nem laktam messze, de izgalamasabb volt ott aludni.

Szóval 1 ágyba aludtunk, (egyikunk sem tudott) de nem csináltam semmit.

Egyszerüen nem úgy készültem.

Később, már nem jött el velem randira.


Jól van tudom mafla voltam.

2011. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy kicsit meleg a srác. Azok szoktak így "aludj velem egy újjal se érek hozzád" félét játszani.


Amúgy ha még nem csókolt meg, te sem őt akkor mit keresel az ágyában? mindennek megvan a maga helye és ideje. előbb a puszi, utána a csók, majd jöhet a szex. Bár lehet ti visszafele akartok haladni..


Ha nem lennél közömbös neki már lég bepróbálkozott volna nálad, főleg hogyha ott fekszel mellette. A legjobb és legegyértelműbb alkalom lett volna. szerintem a fiúk 99%a kihasználná az ilyen lehetőséget. (A maradék 1% meg meleg)

2011. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!