Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfordultam amikor megakart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfordultam amikor megakart csókolni. Rossz ötlet volt?

Figyelt kérdés
Voltam randizni, egy pasival végig jól elbeszëlgettűnk, megvolt az összhang. De amikor megakart csókolni akkor én nem engedtem. :S pedig jo lett volna csak még soha nem csókolóztam... ő szerintetek ezt rossz néven vehette? Végig kézenfogva sétáltunk csak a csók nem jött össze... szerintetek? Amugy azota nem beszéltünk... félek hogy ennek vége
2011. szept. 11. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
nők...gratulálok, ezt elbasztad.
2011. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Korodat közzé tehetnéd, hogy ne informáljon félre a nép.
2011. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
eloszor amikor csokoloztunk a barátnommel az kb igy nézett ki: olelés, puszi (csókot akart, de elértettem), megint olelés (kozben leesett mit akart), majd csók. Szval nem biztos h elbasztad
2011. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:06


a kérdező a csaj


hát én ezek után amúgy tuti, hogy csalódott lennék és úgy érezném, hogy undorodsz tőlem és inkább másnál próbálkoznék


eléggé fájhat a srácnak amúgy :/

2011. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélni, és magyarázd el neki, hogy miért tetted azt amit. Vagyis jelen esetben inkább nem tetted volna amit te is szerettél volna, és ő is egész este várt. Ha van rá esély beszéld meg vele, mert lehet még nincs minden veszve.
2011. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

HÍVD FEL MIELŐBB!

Most nem várhatsz arra, hogy majd ő hív, és ráadásul sürgős lenne!

Elég, ha barátságos vagy és megbeszélsz vele egy következő találkozót.

Ha kérdezi, hogy mi volt, mondd meg, hogy zavarban voltál.


Viszont számíts arra, hogy esetleg már találkozáskor meg akar csókolni... jó lenne előre eldönteni, hogy akkor mit teszel majd?

2011. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Igazából félek a csóktól nem tudom miért :S
2011. szept. 11. 23:31
 8/12 asdface ***** válasza:
100%

Rossz néven vette, ebben biztos lehetsz.

Ez két emberről szól.

Ő lépett te riadót fújtál, vissza léptél.

Ha akarsz még vmit tőle, akkor neked kell kezdeményezned legközelebb!

23/f

2011. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Fiatal vagy még, éretlen a csókra. Majd megérsz - de addig ne erőltesd a fiúzást. Tudod, a fiúk közül az, amelyik már eléggé érett, hogy ismerkedjen - az bizony csókot is szeretne.
2011. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont itt volt a nagy lehetőséged hogy csókolózz.. Valamennyire biztos rossz néven vette, bár ez függ attól hogy mióta ismeritek egymást, mennyit beszélgettetek, hanyadik randi is volt ez, stb.
2011. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!