Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem? Rossz ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem? Rossz ötlet lenne megtenni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a a barátnőmmel, hát mit mondjak elég kalandos volt az ismerkedés és a kapcsolat kialakítása maga. Nyáron Nizzaba utazom én a bátyám, a barátnőm és a bátyám barátnője. nem tagadom én szerveztem az utazást, hiszen leszeretnék feküdni a barátnőmmel, ez lenne az első, és sztem nem lenne egy mindennapi alkalom egy nem mindennapi helyen.


És most jön a gond, a lány csak 16 éves, beszéltünk sokat róla, és már úgy gondolom, hogy nem lenne rossz ötlet és nem is lenne korai (én 18 vagyok és nekem is az első lenne).


Ha sikerülne, nem ártana pár tanács sem. Hogy jelezzem a szándékom stb.?


2011. márc. 14. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne korai, szerintem ne mond el neki mit tervezel. Majd ott jönnek maguktól a dolgok:)
2011. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
á köszönöm szépen :)
2011. márc. 14. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg meg kellene beszélni,főleg,hogy mindkettőtöknek az első,így nem érhet meglepetés.
2011. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
szerintem spontán jobb,ha már nem bírtok magatokkal (nem úgy értve,h egyáltalán nem vagy felkészülve,óvszer sincs...stb),de én pl. ha még szűz lennék,és előre tudnám,hogy na majd ott megtörténik,rágörcsölnék a dologra... bár lehet ezzel csak én vagyok így.
2011. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell mit megbeszélni.majd jön magától:)) nem kell előre tervezni semmit:)))
2011. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem tul korai...beszeljetek a dolgokrol....es a tobbi megy a maga utjann:) sok sikert:d
2011. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1614essel egyetértek. így eléggé illuzióromboló is lenne számomra ha így előre meg lenne dumálva h akkor majd ott. az ilyeneket sztem nem jó előre pontosan lebeszélni. majd alakul magától. amúgy sztem sem korai, de óvszer legyen nálad mindenképp.
2011. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz szépen, hát nem egyszerű ügy :)
2011. márc. 20. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha még utazás előtt kicsit rátérnétek a témára (petting), és ott pedig megtörténne :) Előre betervezni szerintem nem jó dolog, nekünk is így volt és én is rágörcsöltem teljesen. Így viszont szerintem félig-meddig rá is vezeted és nem fogja váratlanul érni :) Ha minden jól alakul, élete egyik legjobb élménye lesz ;) És persze ne felejtsetek el gumit használni :)
2011. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, ilyesmire nem is gondoltam de jelen esetben ez tűnik a lehető legjobb megoldásnak, igazán köszönöm neked, ez járható út, igazán köszönöm :)
2011. márc. 21. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!