Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esely ra, hogy bejovok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely ra, hogy bejovok neki?

Figyelt kérdés

Egy tarsasagba jarunk, de surun, de ugy havonta talalkozunk. O keresett meg engem eloszor az interneten. Aztan kesobb irt, ha megyek az egyik buliba, ahova o is ment, akkor nyugodtan menjek oda hozza koszonni.

Aztan amikor egyutt buliztunk, akkor par percre kulon is beszelgettunk, ahol beszelt az egyuttesrol, amiben gitarozik, aztan sajnos elment cigizni. Most penteken amikor egyutt mentunk koncertre, tobben, akkor ram mosolygott tobbszor is. Amikor kimentem a levegore, akkor o is kijott, es odajott beszelgetni is, de sajna atmentem total felenkbe, ugyhogy nem jutott eszembe semmi, amit kerdezhetnek tole. Aztan masok is odajottek beszelgetni :( Amikor elbucsuztam, akkor viszont megolelt, egyedul o a fiuk kozul. Es valami olyasmit mondott, hogy meg talalkozunk. Nem igazan ertettem a hangos zene miatt. Most nem tudom, hogy csak baratsagos volt velem, vagy bejovok neki, vagy el rontottam azzal, hogy nem tudtam, hogy mirol beszelgessunk. Bar, ha igy belegondolok, o se nagyon mondott sokat nekem, viszont ott volt a kozelemben vegig.


2011. szept. 12. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, de semmi sem biztos.
2011. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
az is lehetséges hogy ki is mész neki :D
2011. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kaphatnek esetleg valami normalis valaszt is? Koszonom.
2011. szept. 12. 15:00
 4/7 anonim válasza:
68,98% esélyed van :)
2011. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, koszike, ez meg mindig tobb, mint 50% :P
2011. szept. 12. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki.
2011. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat.
2011. szept. 12. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!