Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bármi esély az elcsábításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi esély az elcsábításra?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már 2 éve jár ugyan abba az iskolába ahova én (de én még csak idén figyeltem fel rá igazán [16 éves, én 17]). Kiderítettem hogy van barátja is, kb 4-5 hónapja. Fogalmam sincs hogy hogyan alakulnak a dolgok közöttük a mostani barátjával, de azok alapján amiket láttam, nem hiszem hogy olyan kemény / hosszú lesz ez a kapcsolat közöttük (legalábbis remélem nah :D). Mit gondoltok, van bármi esély arra hogy elcsábítsam annak ellenére hogy van már barátja? Még nem igazán beszéltem vele, de elég gyakran látjuk egymást.

Szerintetek hogy kezdjek neki, esetleg ti is jártatok már hasonló cipőben? Nyílván nem úgy hogy rögtön elhívom valahova, hiszen már "van" valakije.


2011. szept. 24. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

pff..hát igazából,vedd fel vele a kapcsolatot.Msn,közösségi oldalak stb.Így tudod csak elkezdeni.Köszönj neki,mosolyogj rá.Mindenképp csináld a flörtölést,ha találkoztok,mert sokkal több mindent tudsz levonni ilyen szituációkból,mint a sz.r virtuális világban.

20l

2011. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Situation ***** válasza:
esélyed meg van rá hogy el tudod csábítani. de ezzel együtt egy pofánba.zásra is megszerzed az esélyt a barátjától. Mármint ha én lennék az tuti kapnál. pedig nem te tehetsz róla de nőt nem ütünk meg sosem
2011. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

...amúgy lehet hogy a kérdés így kicsit bunkón hangzik, de 17 éves létemre egyetlen barátnőm se volt. :( De Ő más, valahogy külömbözik a többi mai tipikus lányoktól, ezért egyszerűen...belészerettem. Nincs rajta 5 lapátnyi festék, mégis gyönyörű, nem jár 5 fokban köldökig érő ruhákban, mégis nőies...áh, nem is tudom leírni.

..és köszi első.

2011. szept. 24. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
és nincs mit :)
2011. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!