Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIt tehetek? (kérdésed túl rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tehetek? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. A buszban mindig hátra nézett rám. Mikor már sokan leszálltak közelebb ültem a abarátnőmmel, hogy onnan bámuljam de pont, hogy a mellete lévő székekre ült le a barátnőm...leültem mellé és úgy csináltam mintha beszélgetnénk...azután aki tetszik nekem annak a barátja oda szült hozzá, hogy '' Köll neked a ...'' én meg csak ennyit vőálaszoltam neki ''mii bajod van gyerek?'' azután elfordultam és beszélgettem tovább,kiabáltak nekem h tetszik neked biztos meg ilyeneket...ők leszálltak a barátaival és mutogattak nekem h szerelmes vagyok szivecskéket meg ilyesmiket aki meg tetszik nekem rajtuk nevetett....mit tegyek elég ciki volt amit csináltak? Bocsi elég sok a ... De mondom elég ciki bejelölt facebookon és rá irtam de csak annyival h ''Szia bocsi de nem ismerlek ki vagy?'' na ezt máma nagyon is megtudtam h ki ő és ha vissza ír azzal h ''tényleg tetszek neked?'' mit irjak nem akarom h lelepleződjek ő kezdeményezzen manapság a lányok csinálják ezt..
2011. szept. 12. 16:36
 1/4 anonim válasza:

ez a szivecske mutogatas ck annyit jelent h eretlenek...

hat ha megkerdezte ak meg lehet h erdekled :)

2011. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
habár igaz mert akkor miért jelölt volna be a facen...mert nem szokás csak úgy bejelölni valakit akit nem is ismerünk nem? MERT ahogyan a barinőm is megmondta ha bámul szemezgetünk akkor lehet h ez van
2011. szept. 12. 18:47
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy a haverja kérdezte meg köszi a választ
2011. szept. 12. 18:47
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem az kérdezte meg tőlem aki tetszik nekem hanem a barátja szólt oda hozzám és hogy Köll neked a (irok egy nevet pl.) Tamás.?én meg erre válaszoltam h Mi bajod van gyerek? tehát nem nagyon akarok a szeme elé kerülni elsször is kérjen szerintem bocsánatot a barátja végett mert gondolhatná h milyen ciki volt..
2011. szept. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!