Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs még pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még pasim?

Figyelt kérdés
14 éves vok és még nem volt/nincs pasim.Persze mindenki azt mondjah nem vagyok lemaradva semmiről de ez így akk is nagyon rossz:S Főleg h nem vagyok ronda szinte naponta(van h többször is) rám köszönnek,kacsintgatnak,oda szólogatnak,stb.nem vagyok visszahúzódó sem.A baj az h igazábol ötletem sincs hol tudnék ismerkedni:/
2011. szept. 12. 21:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Kacsints vissza!
2011. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Jaj szegény. Vége az általános iskolának és még nem dugtál :(

Ez tragédia !

2011. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Jó.. tegyük fel ,hogy szép vagy... akkor a személyiséged lehet gáz...
2011. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

nah kösz-.-""

értelmes válaszokat lécci!!

2011. szept. 12. 21:07
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt lécci kifejtenéd bővebben!:D
2011. szept. 12. 21:08
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Hülye kérdésre csak ,hülye választ lehet adni :)
2011. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát ,hogy a személyiséged :) pl.: lehet ,hogy ribancosan viselkedsz meg ilyesmik... nem ismerlek így nem nagyon tudok segíteni :)
2011. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz szerintem,de küld el a neved ide Gergelykovi@freemail.hu és rád keresek FaceB-on :) ennél jobbat nem tudok
2011. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
hát b.szod.. mi honnan tudjuk, hogy miért nincs még pasid?! :D miért nem jársz el bulizni? én ennyi idős koromban (vagyis inkább 17, de akkor még más idők jártak...) ott ismerkedtem, persze nem onnan szereztem pasit. Hát nem tudom, majd egyszer csak úgy jön, suliból, buszról, buliból, strandról, vagy ilyesmi...
2011. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 BlackSword ***** válasza:
70%
Mert egy fapina vagy... Hiába kezdeményez nálad valaki, még válaszra sem méltatod...
2011. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!