Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy csajjal, elkértem a számát, pár nap múlva ráírtam, még aznap kimentunk, másnap megint. Olelés-olelés, fulig vigyor, látszott, hogy bejott neki. Osszesen csak kétszer randiztunk. Itt-ott írtunk FB (kb egy hétig), de mindig én írtam rá, o csak egyszer rám de akkor nem vettem észre, hogy írt. 2 hét alatt kb 4x hívtam, h jojjon ki, de mindig inkább a barátnoivel ment "csajbulizni". Ezek után nem keresett, én se ot. A barátaim biztosra vették, hogy akar vmit tolem, és én is, de most mintha ennek az ellentétje bizonyosult volna be. Most leesett, hogy ha "én nem írok rá, akkor majd más". Nem értem a reakcióit, de szeretném megszerezni. Kulonben nagyon rendes lány, biztos nem akart átverni, sok kulonbozo embertol hallottam róla ugyanazt a jót. 15/f 16/l
2011. szept. 12. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivdd el úgy, hogy többen vagytok kb. 4-en. buli, biliárd ilyesmi ami a szórakozásról szól este végére a hangulat is jó és kettesben is maradtok úgy könnyebb. engem gy szedett fel a barátom 5-en jártunk bulizni. ő két havaerja, barátnőm meg én. ugyan két hónap nvolt, mire megszerzett. a 2 hónap után maradtunk újra kettesben de azóta együtt élünk és jó minden.
2011. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet kéreti magát egy picit, próbálj leegyeztetni vele egy találkozót, ami, ha összejön sima ügyed van próbáld megcsókolni stb..viszont ha sok felkínált alkalom közül sem hajlandó választani, vagy kitérőket keres..akkor halott ügy..
2011. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kéreti magát, sot nagyon valoszínu. Van egy barátnoje, aki félelmetesen sokat tud a fiúkról, és szerinte ha egy fiu meg akar szereni egy lányt, de akadály kerul az útjába, akkor inkább úgy hagyja ahogy van.

4x utasított el, kicsit már sok nekem, de ahogy egy nagyon jó lány barátom mondaná: 3 a magyar igazság, egy a ráadás, és egy az Isten kérése. =)

2011. szept. 12. 21:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Heló fiúklányok nem érkeznek a válaszok! =)
2011. szept. 12. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
én már válaszoltam. én mindennél jobban szerettem bulizni és egyedül lenni. nálam bejött. ha gondolod egy próbát megér szerintem. az első voltam.
2011. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hívd el egy elhagyott helyre. Kapj elő egy .55-ös Magnumot és lőjj a levegőbe figyelmeztetés gyanánt. Utána elő a KLOROFOLM. Naggyából ennyi.
2015. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!