Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány akit nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akit nem zavar ha 1 fiú mackósabb?

Figyelt kérdés
Ne azt mondjátok pls h fogyjak le, rajtavagyok, mert ez mintha világvége lenne...pedig nem az a mindenhol kövér típus vok...
2011. szept. 12. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Nah, én meg a meg a másik véglet vok és azt vettem észre, hogy a totál vékony srácok még annyira sem jönnek be, mint a kicsit mackósak.


Fel a fejjel! Szerintem csak nincs elég önbecsülésed. Ne hagyd, hogy a külsőd miatt ne merjél próbálkozni a lányoknál, nem az a lényeg, minden fejben dől el mindkét nemnél...

2011. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Én kifejezetten ezt szeretem. :)
2011. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Dr. Endressy László ***** válasza:
ha rajta vagy, mit aggódsz emiatt? fél év, 1 év és nem leszel micimackó.
2011. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Én speciel szeretem a mackósabb fiúkat, szerintem nem feltétlen lefogynod kell, mert lehet alapból ilyen alkat vagy, inkább izmosodj. Tehát inkább mozogj, sportolj valamit semmint fogyókúráz. És biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen aki kedveli a mackósabb fiúkat. :)) Szóval fel a fejjel!


24/N

2011. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
hát...első...amugy nehéz ügy mert arc sokat számít meg h hogy áll az alkatod...de azt vettem észre ha van felesleg az már világvége...második: kár h nincs több ilyen lány..magamfélének biztos :)
2011. szept. 12. 22:54
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
igen van. a guminő. az kedveli a mackós fiukat is
2011. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Vékony nem akarok lenni, az nem én lennék :) sajna nem vagyok gyúrós típus :) mondok am súlyt, magasságot h érthetőbb legyen: 186cm 100kg...de ez félrevezető mert 90 már átlagos az én magasságomhoz :) 18f
2011. szept. 12. 22:57
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Mackósabb fiú az brummog és mézet eszik? Biztos bejön pár csajnak.
2011. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
amég nem lehet szeretni, és boldog kapcsolatban élni 1 guminővel kihagynám...de köszi a tippet xD
2011. szept. 12. 22:58
 10/22 A kérdező kommentje:
22:58 ez ütött :D xĐĐĐĐĐ
2011. szept. 12. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!