Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből mi fog alakulni? Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mi fog alakulni? Tegnap egy srác iwiwen írt nekem egy levelet, hogy elkérhetné-e az msn címem, ha már ismerősök vagyunk:)

Figyelt kérdés
Megadtam neki,felvett beszélgettünk egy csomót nagyon jófejnek tűnt:) Tudni kell ,hogy végülis ismerjük látásból egymást,tesómnak évfolyamtársa volt,csak tavaly ballagott el (19éves) én most vagyok 16. És tegnap egész msn-beszélgetés közben folyamatosan bókolt (idézve:"Nem is tudtam,hogy Balázsnak (tesóm) ilyen vagány húga van") stb.:D ezt vélhetem arra,hogy tényleg akar komolyabbat és nem vmi hülyeségre megy ki az egész? Ja és nagyon helyes,aranyos srác ám:)
2009. ápr. 22. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

SZűz vagy még? Nem akarok kretén lenni, de lehet h ez a srác csak a pinát hajtja...:S:S

De valószínűleg akar tőled valamit! Ha tovább beszélgettek, kiderül!

Szia!

2009. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Háhá ez kedves volt...:D amúgy nem vagyok már az,és nem úgy tűnik azért,hogy arra hajt.. legalábbis nagyon remélem.
2009. ápr. 22. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:
I think this is the beginning of a beautiful friendship! :D De reméljük, annál azért többről van szó. :D Pl egy bjútiful rilésönsippről. :)
2009. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyiből nehéz megmondani, h mi lesz belőle. Beszélgessetek még. Ha úgy alakul találkozzatok, sétáljatok (ha már ilyen szép az idő mostanában), barátkozzatok, és ha valaminek történnie kell, úgyis megtörténik ;)
2009. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. ápr. 22. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
remélem pofára ejt a "helyes,aranyos srác":)
2009. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és mért is gondolod?
2009. ápr. 23. 16:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom,mert naív vagy.Pár pofáraeséstől majd reálisabban látod a nagybetűs életet."Helyes,aranyos srác"Ismered a jelentését ennek a mondásnak:nem minden arany,ami fénylik.Tehát naív vagy,ha csak a külsőséágekre figyelsz.
2009. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,talán igazad lehet,de ha olvasni tudsz,láthattad,hogy 16éves vagyok,márpedig egy 16 éves vajmi keveset tapasztalt még a világtól... a másik pedig,hogy belsőleg is rendben van véleményem szerint...de ha majd pofára esek te leszel az első akit értesítek;)
2009. ápr. 25. 10:26
 10/11 A kérdező kommentje:
na kedves utolsó válaszoló... nem ejtett pofára,írok neked,hogy már féléve együtt vagyunk.. :P
2009. nov. 11. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!