Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, kb. 1 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, kb. 1 évvel idősebb nálam, elkértem az msn-címét (Ismerősök miatt játszottuk együtt főleg a koripályán, de nem ismerem egyáltalán.)Azt kérdezte, nekem kell-e? Mondom igen, erre ő közli,hogy akkor sem.Elég nagy égés. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez tudom, hogy azt jelenti hogy egyáltalán nem tetszek neki, viszont mindig ugyanabban az időpontban járunk korizni, és én most nemtom hogy menjek-e el a jövő héten ugyanakkor. Mert ha nem megyek, akkor gondolni fogja hogy még mindig sokat számítok neki, ha elmegyek, akkor viszont iszonyat ciki lesz. Szerintetek mit csináljak???? (Bunkó megjegyzéseket nem kérek.)
2008. dec. 6. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:
* Sokat számít nekem, bocsi :D
2008. dec. 6. 16:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan menjél el, ne hogy már azt higgye ö miatta nem mész !! Legyen büszkeséged ! Van ott a koripályán még több jo srác aki tetszhet neked nem ? :D

Sok sikert!

2008. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elözö vok, ja és azt hozzáteszem akkor ha elmész és látja hogy nem maradsz otthon miatta, lehet öt fogja majd bántani a dolog, lehet még össze is jösztök, kitartás :D
2008. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naná, hogy menj el! Miatta ne maradj otthon, mert akkor az nagyon egyértelmű, hogy sokat jelent Neked. Sztem cikibb ha otthon maradsz, mintha elmész. MENJ CSAK ÉS NE FOGLALKOZZ VELE!!! :)
2008. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el es meg azert is pasizz be. ilyenek a pasik ne torodj :)
2008. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De annyira gáz lesz... :S :S
2008. dec. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!