Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a társkereső oldalakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt valakinek kellemes illetve kellemetlek élménye?
2011. szept. 13. 13:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*kellemetlen
2011. szept. 13. 13:56
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Jó tapasztalatom nincs, de már annyiszor leírtam ide is különböző kérdésekre, h lassan unom már.


Véleményem szerint kevés az, aki tényleg az eredeti céljára használja, sokan közösségi portálnak fogják fel, ahol fenn kell lenniük!!! Vagy csak unalomból regisztrálnak.


Ez az én véleményem, vállaltam.


30/F

2011. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ott találtam meg a férjemet. :)
2011. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan tapasztalatom hogy nem annak adta ki az illető magát aki valójában, csak kiváncsi voltam ti hogyan éltétek meg ezt a helyzetet
2011. szept. 13. 14:04
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, akinek összejött. Nem vagyok irigy rá, de ha neki sikerült, nekem miért nem? :( Miért vonzom a besérült csajokat, akik csak szórakoznak a másikkal? :(
2011. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Bevallom én is unalomból regisztráltam. Semmi szándékom nem volt, max új embereket megismerni, de nem feltétlenül párkapcsolatot.

Mégis ott ismertem meg azt az embert, akit mindig is elképzeltem magam mellé. 2,5 éve vagyunk együtt, jövőre esküvő.

25/N, 33/F

2011. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok randira el kellett mennem. Többször nekifutottam időszakonként, mire megismertem a férjem. Küzdelem volt. De abba gondolj bele, az utcán, a diszkóban, bárhol, ezeket a lányokat találod meg!
2011. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az életem párját, a lelkem másik felét találtam meg társkereső oldalon. Házasok vagyunk öt éve. Egyszerűen imádjuk egymást. Ráadásul akkor a férjem Hollandiában dolgozott. :)
2011. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem rég regisztráltam, meglepett hogy fizetős ez a honlap és mivel nem töröltem magam a telefonomról a következő hónapi díjjat is lekapták. Egyébként meg alig voltak fent páran, nem nagyon volt kikben vállogatni. Annyira direkt ez az ismerkedési mód, hogy nem csodálom hogy alig lehet így ismerkedni. Próbáltam beszélgetni egyesekkel közüllük telefonon is, de mintha nem is ismerkedésről lenne szó, hanem egy munkahelyi ügy elintézéséről. Belefáradtam és elszomorított. 35/N
2011. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Az a baj a társkereső oldalakkal, hogy egy illúziót adsz el. Ha valaki elküld téged egy kép alapján, akkor az nem biztos azt jelenti, hogy nem tetszel neki, hanem azt, hogy azon a képen nem. Élőben viszont lehet, hogy tetszenél neki.


A másik probléma az, hogy társasági oldalakká változtak a társkereső oldalak. A felhasználók fele kábé nem is valós személy, hanem kémkedésre használt account.

2011. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!