Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasit akarok! De hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit akarok! De hogy?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha pasi vagy, lehetőleg sehogy, ha csaj és jóféle akkor meg előbb utóbb megkísérel valaki felszedni :)


Tűűűűrelem

2011. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk írsz egy privit.



17/F


(Amúgy mennyi idős is vagy?)

2011. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy lány vagyok...:D és 13 éves.
2011. szept. 17. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
istenem... 13 évesen még nagyon ráérsz nemkell a pasizásra koncentrálnod
2011. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

menj el diszkóba és találsz magadnak pasit.. Hogyha nem vagy túl válogatós akkor 10 perc alatt ágyban leszel...


Mellesleg butaság 13 évesen fiúzni.Neked még iskolába kellene járj és oda koncentrálni.Valami osztálytársaddal próbálj járni.

Én annyi idősen mint amennyi te vagy minden osztálytársammal jártam:D volt akivel csak 1 napot!

Persze ez még csak"poén" volt nem úgy mint most...

2011. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor leszel 14?
2011. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!