Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hogy a 14-16 éves pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy a 14-16 éves pasik többsége vagy tutyi-mutyi vagy " mindjárt megb@lak a padon" tipus, közép réteg nincs ( akarok végre egy normális pasit 14L EmO)?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok véleményét várom . Ezt úgy értettem, hogy pl: randizol egy srácal 2 második randin még a kezed se fogja meg meg semmi nem, hogy csók vagy valami. A másik meg Első randin tapi-smaci meg ilyenek ... Nincs olyan aki nem tugyi-mutyi és nem ilyen " mindjárt megb@szlak a padon" tipus? ha van akor ide írjon !!! Lányok véleményét is várom !!!
2009. júl. 22. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az EMO kikötés? Azt még jó lenne tudni...


Amúgy van ilyen pasi akiről beszélsz.

2009. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én mondjuk inkább nyomulósabb vagyok, nem túlzottan. Viszont emókkal nem kezdek sosem.
2009. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az emo nem kikötés !! egyéb ként mindneki emo-nak tart mert félre fésülöm a hajam de nem vok ilyen depis csaj meg semmi !! jah és szegedi vok!!
2009. júl. 22. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nemgondolod, hogy ez erős kijelentés egy élete elején lévő 14 éves lánytól? - Én abszolút középréteg vagyok, és bármit megtennék a 15éves barátnőmért.De ha ilyen jó hozzáállásodvan, nemsok normális pasid lesz^^ 18/F
2009. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És akkor te miért nevezed magad emonak? Ezt nem értem.

Amúgy meg azt sem, hogy az első randin csók miért is olyan rossz? Nem vagyok egy könnyen kapható lány, de én általában olyannal megyek el randizni, akitől egyértelműen akarok valamit. Nagy gondjaid vannak, se ez nem jó, se az nem jó... :) Egyébként sajnos a 15-16 évesek tényleg nagyszájúskodnak, de megnézném azért, hogy élőben hogy bánik a cerkával... :) De nyugi, vannak normális fiúk, csak lehet, hogy nem véletlenül néznek téged emonak, a normális fiúk meg messze kerülik őket.

2009. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan fiatalon még bizony kell a gyakorlat, hogy valaki tökéletes férfivé váljon. :D
2009. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát naná, nincs is annál szebb, amikor a hamvas popójú tinifiú elkezdi felfedezni a lába közötti kis háziállatot, csak nem értem, hogy miért kell utána úgy produkálnia magát, mintha maga az atyaúristen feküdne a lány mellett az ágyban? Ezt magyarázza el nekem valaki :D
2009. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem nemcsak a 14-16 éves korosztályban ez a helyzet, hanem egy tágabb csoportban. :S
2009. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Majd ha nem leszel szánalmas emo, akkor lesz olyan aki normális és rádmer úgy nézni, hogy ne hányja el magát..
2009. júl. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem én normális vagyok több mint 1 éve van barátnőm és jól elvagyunk.

Szerintem aki hosszútávra akar lányt az biztos nem 1 emoval jön össze.

2009. júl. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!