Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátom? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Hogyan tudnék kicsit megnyílni? L

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, tisztában vagyok vele,hogy még nem késtem le semmiről, van még időm a fiúkkal foglalkozni. De én már nagyon vágyom egy társra. Most vagyok gimiben másodikos, új társaság, meg minden, de nem tudok megnyílni mások előtt. Bulikba nem engednek a szüleim. A velem egyidősek már minimum a csókon (ha nem máson) vannak túl. Annyira zavar. :( Tudnátok egy-két jó tanácsot adni? Nektek mikor volt elsőnek barátotok/barátnőtök?
2011. szept. 18. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt barátnőm... csak oviban... 17/F
2011. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem 17 évesen, ittasan egy házibuliban volt minden első csók, első szex, első kapcsolat kezdete (5 napig tartott :D )

a tanácsom: ne félj beszélgetni, ha valaki bunkó, mondd neki, hogy "te egy p*cs vagy." aztán menj el onnan :D

2011. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szintén 16 vagyok, és fiú! Eddig nekem sem volt semmi, nem érzem, hogy lemaradtam volna bármiről is.

Osztály/évfolyam társsal nem érdemes kezdeni szerintem, mert nem jó az, ha az iskola és a magánélet összefolyik, arról nem is beszélve, ha szakítanátok, akkor utána elég kínos lenne nap nap után találkozni vele.


16/F

2011. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

úristen!!! most aztán eljő a világvége!!

ja várjál nem! az a maják szerint csak 2012 ben lesz....


szóval 16 vagy ennyi legyen elég!

2011. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, nekem ő az első..:) És nem bánom hogy vártam eddig sokmindennel. Kívánom hogy érezd te is egyszer ezt, kedves kérdező.


F/16

2011. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nekem sem volt még senkim, pedig én is úgy érzek, mint te


nagyon szeretnék egy barátnőt, hiányzik az érzés, hogy van kit magamhoz húznom, megcsókolnom, szeretgetnem


csak valahogy eddig nem jött még össze :/


21/F

2011. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlenül hajdú-bihari?
2011. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tajparaszt ***** válasza:

Sokat beszélgess fiúkkal, gyakorolj...

Nekem kb 16.

2011. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem sem volt senkim, nem is lesz, mert nem vagyok szép.

De te ne add fel, te lány vagy, nem kell semmit csinálnod, majd sorban állnak hozzád a fiúk és válogathatsz kedvedre.

21f

2011. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21 f-ek, merről vagytok?:D
2011. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!