Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Szóval adott 1 átlagos pasi (én)...iszonyatosan tetszik 1 lány, akit az iskolám folyosóján látok mindig. Különösebben nem 1 "bombázó" kb 180 cm magas és nem is vékony, de nagyon tetszik...(énis hasonló vok, kicsit magasabb) és muszáj odamennem hozzá...ha hozzátok odamenne 1 pasi olyan dumával h "Szia, bocsi de el kell mondanom hogy nagyon tetszel, valahogy sokkal jobban mint a többi lány a suliban, és muszáj h tudd mennyire...(bókok)...Azt már nem merem megkérdezni van e barátod, csak tudnod kell mit gondolok rólad..ilyesmivel...ti megharagudnátok (ha a fiút nem tartjátok csúnyának)...Értelmes hozzászólásokat lécci, köszi :)
2011. szept. 20. 22:54
1 2
 1/12 Tajparaszt ***** válasza:
Nem kell egyből belecsapni a lecsóba. Menj oda, ismerkedjetek beszélgessetek, közben persze bókolhatsz.
2011. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tajparaszt ***** válasza:
Ó, most látom, hogy lányokat kérdezel...ezt elb@sztam, én fiú vagyok, bocs.
2011. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de eleve nem ismerem, ha azzal odamegyek h szia, mizu? azért az gázabb :D
2011. szept. 20. 23:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csaj...

Szerintem elöbb érdeklődj utána ,hogy hogyan hívják,hol lakik,hova szokott bulizni járni és utána már megteheted te is a megfelelő lépéseket....

De ha nem akarod akkor kezdj el neki köszzönni mint ha ismernéd...Ha visszakérdez hogy honnaj ismered akkor tudod mondani neki ,hogy egy ilyen széplánynak nemtudod megálni hogy ne köszönj...

Vagy csak egyszerően odamész hozzá és beveted a következőt... http://www.youtube.com/watch?v=nPYlzJFAJ-E

:)

2011. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát érdeklődni nehézkes mert új vagyok a suliba, kb 1300an járnak oda..és..nem tudom kideríteni :S a köszönést, jó5let :D a duma...ahoz nem tudok elég részegen suliba menni :D de köszi xD :D
2011. szept. 20. 23:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg akkor megkeresni iwiwen vagy fas zbook on...

beírod a suli nevét meg hogy kb hány éves csaj keresel és egyből mazsoláázhatsz,ha szerencséd van akkor a csaj a kedvenc könyvét is kiírja...

Légy egy picit kreatívabb...Ja még valami,neki nem kell tudnia róla hogy utána néztél...

2011. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet ezt mondani. Inkább ismerkedj, barátkozz vele. Az ilyen dumákat nem szeretik a csajok, és hajlamos ezért "elásni".
2011. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:59

Akkor Te biztos tudod mi kell a nőknek...,de hasznosat nem írnál köcsög!!!

:)

2011. szept. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát, régen nyomozgattam iwiwen, de azt már töröltem, fb-on meg nem olyan jó, ráadásul 4-5 módon is írják sulim nevét, és fb-on asszem kor szerinte se lehet szűkíteni...hát gáz...
2011. szept. 21. 06:59
 10/12 anonim válasza:
Nem gáz,ha nem ismered akkor cs így tudsz ismerkedni vele .....legalábbis sztem
2011. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!