Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazan ertem a ferfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazan ertem a ferfiakat mar. Most mit gondoljak errol?

Figyelt kérdés

Korulbelul masfel eve vagyok szingli. Eleinte sokat randiztam, ismerkedtem, meg fent voltam par online parkereso oldalon. A randijaim, egyetlen egy kivetelel, mindig jok voltak, jol ereztuk magunkat, nevettunk. Neha meg csok is volt. De sose kovette masodik randi, ugyhogy feladtam az online tarskereset.

Mostanaban viszont sorra jelennek meg ezek a pasik az eletemben, hogy milyen jo volt, es jo lenne folytatni stb.

En meg nem tudom, hogy mit gondoljak, hiszen akkoriban, azt hittem, hogy velem van a baj, amiert egyik se akart tobbet. De ezek szerint megse. Vagy mi lehet annak az oka, ha valaki 6 honap, egy ev utan ujra megjelenik az eletedben?


2011. szept. 20. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A válasz baromi egyszerű : Nem találtak mást. Amúgy soha nem értettem ezt, sztem az ember már az első pillanatban látja, hogy bejön-e az illető. Ezért nem jó futószalagon randizgatni, több vasat a tűzben tartani.
2011. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!