Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ő is attól félhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is attól félhet amitől én?

Figyelt kérdés

3-4 héttel ezelőtt egy esti koncerten összeismerkedtem egy(számomra)helyes,normális fiúval. Azon az estén megszólított,és én elhívtam sétálni,nagyon jól megvoltunk,jól elbeszélgettünk meg minden. A végén elérhetőséget cseréltünk. Azóta is folyton beszélgetünk.Aztán a fiú a napokban megkérdőjelezte,hogy nem e szeretnék vele találkozni?Persze,hogy rögtön igent mondtam. Tegnap szóba jött a találkozás,és közben bevallotta,hogy fél.Hát én is elmondtam,hogy félek..

Megkérdeztem tőle,hogy mi az pontosabban amitől fél?

Erre azt válaszolta:"Nem tudom..Pedig már találkoztunk,meg minden de mégis van bennem egy kis félelem érzet." "Nem tudom,hogy miért is van..De ettől függetlenül nagyon várom már,vagyis várlak már.:$$$:)"


Megmondom őszintén,én attól félek,hogy mi van ha nem tetszek neki?Nem tartom magam szépnek,de őt valami mégis megfogta a kinézetemben,mert mikor meglátott,tátva maradt a szája,és nagy szemekkel nézet végig míg el nem tűntem.Visszafelé meg megszólított,és itt kezdődött az egész.


Pedig tényleg találkoztunk már,és ő kezdeményezett úgyhogy még azt se lehet mondani,hogy én voltam a kezdeményező fél,aztán ő meg csak engedett a helyzetnek.. Félek,mi van ha beégek vagy valami.Folyton izgulok,meg minden..


Ő is ettől félhet? Pedig mindig olyan magabiztosnak tűnik,hogy ki se néztem volna ezt belőle. Nálam meg a bizonytalanság már nem meglepő..


2011. szept. 21. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat aggodalmaskodsz.

Ő is. Ez a ti bajotok.


Nyugodjatok le és szeressétek egymást, ilyen egyszerű.

2011. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél, h nem szereted majd viszont vagy egyáltalán. Fél, h megbántod, h csalódás éri. Természetes jelenség. Fiatal még, belefér. :)
2011. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a csalódástól fél.

Örülök, hogy végre valaki nem netes szlengben írt ki kérdést, az ilyen embereket tisztelem. :)

2011. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de még jöhet bátran!:)

Hát,ha megakarom értetni magam,akkor muszáj lesz érthetően írnom!:)

2011. szept. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!