Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Kit mennyire zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Kit mennyire zavar, ha egy nő dohányzik? Miért?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Engem nagyon zavar. Utálom azt ha egy nő dohányzik én se cigizek.
2009. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Engem annyira nem zavarna! Ha amúgy jól elvagyunk meg minden...akkor nem igazán érdekelne hogy cigizik vagy sem.Csak ne legyen állandóan cigi szagú mindene.
2009. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó válaszoló rávilágított valamire:


"Csak ne legyen állandóan cigi szagú mindene."


Na ez az, ami elkerülhetetlen, ha huzamosabb ideig dohányzik valaki.

Semmilyen esetben sem kezdenék dohányzó nővel. Ha régen dohányzott, de leszokott az dicséretes, úgy rendben van.

Gondolj csak a hatásaira: a fogakat tönkreteszi (meg még sárgítja is), a ereket szintúgy. Nekem semmi bajom a dohányosokkal, ők tudják mit csinálnak magukkal, de akkor én ne szívjam az ő füstjüket.

Szerintem, ha a nő kitartó, van elég akaratereje akkor le tud szokni a dohányzásról (már ha valóban le akar), és ez csak előnyt jelenthet, mindkét fél számára.


szerintem

2009. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon visszataszító. Azért az, mert gusztustalan vele csókolózni (tapasztalat) és még büdös is...én jártam egy cigis lánnyal (aki megígérte, hogy leteszi, de persze ez csak ígéret maradt) szóval tudom milyen ROSSZ...
2009. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Engem nagyon zavar..:S Volt 1 barátnőm aki cigizett, állandóan büdös cigi szagú volt, a csókját inkább elkerültem, ha szeretgetni akartam pld kezét puszilgatni a hányinger kerülgetett. Utálom ha egy csaj cigizik, én sem cigizek.
2009. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mocskosul undorító...a legértelmetlenebb dolog a világon amit az emberiség feltalált...semmi haszna nincs...büdös is...drága is...inkább minden hétvégén berúgok...annak van értelme...24 vagyok de életemben 3 szálnál többet nem szívtam el...és sajnos hogy a kérdésedre válaszoljak igen az szerintem undorító ha dohányzik valaki nacsak a nők hanem bárki...olyan büdös tud lenni a csaj pofája hogy egy méterre nem engedném közelebb
2009. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a kategória, ami csak zavar - ez ÁRT. Neki is - nekem is. Nem járok dohányzó nővel - akkor sem, ha egyébként egy tündér, istennői adottságokkal. Szokjon le róla, akkor beszélhetünk.
2009. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Zavar, mert büdös.
2009. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

rettenetesen, mert büdös mindene, sok dohányos ha 1m-re van tőlem érzem a szagát, és a hányinger kerülget.

amugy is mi a fenének kell dohányozni? ahogy az előttem szóló is mondta drága, ártalmas, büdös, mi értelme van?

Ennyire jó érzés? Vagy menő lesz tőle bárki is?

Szerintem nem.

Meg kéne tiltani már a dohányáruk forgalmazását is. Vagy aki dohányzik, és rendszeresen, nagy mennyiségben iszik, azokkal magasabb TB-t fizettetnék, sokkal nagyobb az esélye a betegségeknek.

Kicsit talán OFF voltam, bocs.

2009. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
na ezt az egész oldalt itt elítélem ahogy van, mert mind dohányfób! én 3éve cigizek és köszönöm nincs cigiszagom, már én kérdezgetem állandóan hogy biztos nem érzik-e és cigi után 2perccel nem is érezni, mért találták ki a rágót, parfümöt, szellőztetést, hajmosást stb? ez egy ugyanolyan szokás mint bmi más, nem ítélem el azt aki nem tud úszni, ahogy azt sem aki állandóan böfög pedig az is milyen undorító! szóval ennyi
2009. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!