Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ki az akit zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki az akit zavar hogyha egy srác dohányzik? Ez számotokra visszataszitó? Ezen egy kizáró ok miatt már nem is járnátok egy ilyen pasival aki dohányzik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 19:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
engem személy szerint zavar. kizáró ok, hát nem tudom... talán nem kizáró ok, de mindenesetre hamar megkérdném, hogy szokjon le. szerintem nem létszükséglet a dohányzás, én is megvagyok nélküle, mondjuk én nem is szoktam rá soha, egy évig majdnem minden nap szívtam egy szálat, és már egy éve egyáltalán nem, és nagyon jól megvagyok nélküle. max alkalmakkor, ha elmegyünk osztállyal valahova, vagy osztálytáborba, ilyesmi.
2009. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Én nem járnék olyan sráccal mert én nem cigizek, de ha egy csaj cigizik biztos nem zavarja ha a pasija is.Egyik barátnőm mondta akinek leszokott a pasija a cigiről hogy sokkal jobb vele csókolózni már, meg ugyebár csak nincs cigi szaga a srácnak. L18
2009. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém cigizik, már évek óta ígéri, hogy leszokik róla...De még nem látom az eredményét...
2009. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ha a srác vállaja hogy lemond a cigiről csak azért hogy a szeretett lánnyal lehessen,igy már belemennétek egy kapcsolatba:)
2009. okt. 30. 19:41
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
így van, sőt ezt nagyon értékelném.
2009. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna(hozzászoktam a füsthöz, 15 éve passzívan dohányzom), bár tényleg jobb, ha inkább nem cigizik:)
2009. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
100%
Engem nagyon zavar mert allergias vagyok a cigi fustre!!!
2009. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
19%
És ha csak füvezik de nem dohányzik... akkor? :D:D
2009. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna.ha nagyon tetszene,és csak azután derülne ki,h ciigzik,akkor miért zavarna? nem kizáró ok nálam. :)
2009. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

Elítélem a dohányt, nem szeretem a cigiszagot, és utálom, ha rám fújják a füstöt, aztán moshatok hajat.:D Sajnos már nem nagyon lehet olyan srácot találni, aki tetszene, és nem dohányzik, így nem kizáró ok, viszont egyértelműen zavar.

16/L

2009. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!