Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit teszel, ha olyan nő akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha olyan nő akar felszedni akinek köztudottan izomagyú féltékeny bikája van és közbe tudod, hogy csak arra játszik összeugrasszon a bikájával?

Figyelt kérdés
magyarul megnézze mit tudsz ellene
2011. szept. 22. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pics@ba :D
2011. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ő nem hagy engem. :(
2011. szept. 22. 16:34
 3/10 A kérdező kommentje:
ÁŰllandóan üldöz és tudom hogy a bikája telefonjáról mert azt adta meg nekem mielőtt tudtam hogy az a bikája telefonszáma. Még jó hogy azt időben megtudtam.
2011. szept. 22. 16:35
 4/10 A kérdező kommentje:
* állandóan
2011. szept. 22. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Barátilag figyelmeztesd a bikáját, hogy a nője elég kikapós, konkrét jelölt említése nélkül.
2011. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a barátját. Küzdősportokra jár és mindenkivel paraszt módon beszél. Pl. "állj arrébb köcsög mert felrúglak"
2011. szept. 22. 19:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta akivel lehet beszélni. Épp most próbáltam azzal kezdte holnap meg leszel verve köcs*g, anyád viszontláthat a hullaházban.
2011. szept. 22. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, totál beleröhögnék a telefonba.

Hagyd a fenébe, mondd, hogy már verekedtetek és győzött a srác. xD

2011. szept. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ne vedd fel a telefont se ha ő hív ... és próbálj találni magad mellé egy lányt ( szeresd is xD)és akkor majd a csaj "bikája" tudni fogja hogy nem akarsz a csajától semmit :)

Sok szerencsét :)

2011. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hutch válasza:
Így másfél év távlatából:Megoldódott a helyzet inzultus nélkül?
2013. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!