Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szembe szomszéd kis csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szembe szomszéd kis csaj totál szerelmes belém, célja hogy összeugrasszon a barátnőmmel, és egyre durvább már! Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval..21 éves fiú vagyok. 4 éve vagyok lassan a barátnőmmel. Egy éve megy lassan ez a játék, amióta szembe költözött velünk "S".Ő egy 17 éves lány, és mióta meglátott. totál szerelmes belém. Ami nem érdekelne, ha nem lennének durvábbnál durvább húzásai. A teraszom pont az ő szobájával szemben van. Akárhányszor kint vagyok, mindig kiül az ablakába, és kiabálja hogy szeretlek, meg akarlak meg hasonló dolgok.Ez még csak az elején volt így. Nem olyan régen anyám összehaverkodott az anyjával, és egy nap átjött, hogy nincs ki elvigye "S"-t ide meg oda. Anyám rám passzolta a feladatot, hiszen mit sem tudott az egészről, én meg gondoltam akkor odafele elmondom a kislánynak, hogy köztünk soha nem lehet semmi. Úgy éreztem, felfogta. Egyedül hagytam kb 5 percre a kocsimban, amíg be mentem fizetni a kúton. Nem is sejtettem volna, hogy valami rosszban sántikál. Aztán másnap, amikor lementem a barátnőmért, és mondtam neki a kocsiban, hogy cseréljen cd-t, kinyitotta a kesztyütartót, és találkozott a csaj monogrammozott bugyijával. Persze az én, és az ő monogrammja volt rajta, egy szívvel megspékelve. Hazafele úton folyamatosan magyarázkodtam, hogy vajon hogyan került oda, igazából a barátnőm azóta nem teljesen bízik meg bennem. Amikor meg látja, hogy nálam van a nőm, mindig át jön valami hülye indokkal valamelyik húgomhoz, és persze mindig az kell éppen, ami pont az én szobámban található meg. És lekkoppintani sem valami könnyű. Egyik reggel(ez nem olyan régen volt) szintén nálam volt a barátnőm, és valamelyik hiperokos öcsém vagy húgom beengedhette a házba. Egyből a szobám felé vette az irányt, mit sem tudva arról, hogy éppen nem vagyok egyedül. Betámadott, aztán el kezdett egy állati nagy féltékenységi rohamot lerendezni(előtte való nap beszélgettem megint csak el vele, hogy már el jutottunk addig, hogy a barátnőmmel nem egészen jó a kapcsolatunk(az lehet nem esett le neki ezek szerint, hogy miatta)), hogy én azt mondtam neki hogy már nem vagyunk együtt, meg ő ebből azt szűrte le, hogy akkor most Ő és én, meg hasonló. A barátnőmmel azóta persze beszélni nem lehet, mert nem hiszi el hogy valaki ennyire szerelmes belém a nélkül, hogy nem lett volna köztünk szexuális kapcsolat, és mivel folyamatosan zaklat azóta is "S", pedig a jelenete után elküldtem kicsit melegebb éghajlatra, még csak nyugtom sincs mellé! Barátnőmmel hogyan érthetném meg, hogy én is csak áldozat vagyok? A kiscsajjal meg mit tudnék csinálni? Előre is köszi!
2010. júl. 19. 15:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Köszörüld a farkad, és pergess egyet alá:) Jó bulit, csak anyu meg ne tudja!
2010. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
100%
A helyedben szólnék a szüleiek, ha ez sem hat, akkor meg megpofoznám! MIt képzel ő magáról? Csak úgy beronthat a szobádba? Ha nem akarod elveszteni a csajod, tenned kell valamit
2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan vannak ilyenek??? Olyan ez az egész, mint vmi amerikai thriller:S.

Ez a kiscsaj nem normális, de nem értem, hogy miért nem szólsz az anyjának? CSak feltűnik neki is, hogy kiordibál az ablakon, vagy az,hogy állandóan hozzátok megy át.

A barátnődet meg sajnálom, mert elég nyomasztó lehet egy ilyen kis ....

Rázd le a csajt, beszélj az anyjával, vagy mondd anyukádnak, hogy beszéljen ő az anyjával, (azt írtad jóban vannak)mert kétlem, hogy ezt bárki normálisnak tartaná.

2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Nem semmi a csaj. Próbálj vele úgy elbeszélgetni, hogy van a barátnőd is. Csak őszintén, mond el neki, hogy jó lenne, ha kúltúrálná magát... Ha ez sem segít, szerintem szólj a szüleinek, h beszéljenek vele ők. Ez gondolom ciki lenne neki, és hátha nem csinálja tovább.
2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
költözz el amíg nem késő!!!!!!!
2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

ez a csaj nem normális az biztos ! miért nem tudja felfogni h van barátnőd és őt szereted ?:(

nagyon rossz helyzetben vagy, nem is nagyon tudok tanácsot adni. Semmiképp se beszélj a csajszival kedvesen, legyél bunkó...ha a szép szóból nem ért akkor....

Elköltözni nem tudtok messzebb tőlük?? tudom hülye ötlet, de jobb nem jut eszembe ..:S

A barátnőd helyébe ... ha az én pasimra nyomulna igy valaki... én biztos agonyverném a csajt. Amugy a barátnőddel éreztesd mennyire nagyon szereted. Sajnos jobb nem jut eszembe :(

2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Uhh az elég meredek, ez kb ilyen szappanopera fíling már abban vannak ilyen őrült nők.

A legfontosabb sztem hogy valamilyen úton módon el kell hitetned a bnőddel hogy igazat mondasz aztán pedig még nyomatékosabban elküldeni a fenébe a csajt :D

Anyukádnak meg mond el kb a szitut hogy ne hozzon olyan helyzetbe :D

Legalább jó csaj amúgy? mert ha igen mekkora mákod lenne ha nem lenne bnőd :D

2010. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Én lefoglalnám szívesen azt a kiscsajt! Nincs meg az msn címe?
2010. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
De, csak azóta a barátnőm nem hajlandó kommunikálni velem. Anyámnak már elmondtam, miért is haragszik rám ennyire a bnőm,mondta hogy próbál beszélni az anyjával, de nem garantálja, hogy hatna a kiscsajra, ha ennyire nem ép.
2010. júl. 19. 15:58
 10/39 A kérdező kommentje:

Helyes kiscsaj (lenne ha normális lenne...)

Kedves arc bájos mosoly nem ép agy...

És nem. nincs meg az msn címe:D

2010. júl. 19. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!