Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha már több mint két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már több mint két éve nem voltam nővel vagy már kezdem megszokni a szingli életet?

Figyelt kérdés
21F
2011. szept. 22. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális ha 2éve nem utaztál villamossal, és kezded megszokni a kocsit?:D

Na viccet félretéve, normálisnak normális hogy kezded megszokni, de sztem inkább csajozz:D

2011. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nekem sosem ment. Szeretnék barátnőt, de sosem éreztem magam olyannak, aki rányomul egy lányra. Csak pofára esnék.
2011. szept. 22. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl 18 éves koromig nem foglalkoztam a szerelemmel, aztán kb 2 évig görcsösen akartam pasit, hozzáteszem sosem volt barátom, pedig a külsőmmel semmi gond, de lehet ezt így úgysem hiszitek el. A belső értékeimet, személységemet sem tartom elviselhetetlennek, persze bizonyára vannak nálam szebb. és "jobb" nők. Úgy kb. 4-5 hónapja nem foglalkoztat a dolog, valahol úgy érzem én már lemondtam róla, hogy megtaláljam azt a bizonyost. Lehet tényleg nagyok az elvárásaim, de már immunis lettem erre az egészre, természetesen örülnék, ha lenne egy srác, aki normálisan udvarolna, nem nyomulna túlzottan, vagy lenne érdektelen felém, de kétlem, hogy valaha megérem ezt, pláne olyantól, aki érdekel is engem teljes valójában. Szóval normális, én is megszoktam a szingi életet, és szerintem ezen változtatni az idő múlásával egyre nehezebb.
2011. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt jó igy, mert nem keresed görcsösen a kapcsolatot...az életet élni kell, élvezni kell és ha jól érzed magad és sok emberrel találkozol talán természetesebb az ismerkedés...én se vagyok a vadászat mestere, utóbbi időben elég sok elutasitást kaptam...eléggé letörte a hangulatom...de sose kell hagyni, hogy ez befolyásolja a hangulatod...te jól kell érezd magad nő nélkül is...
2011. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha így is jól érzed magad. Ha kiegyensúlyozott vagy, és harmóniában élsz önmagaddal, akkor nagyobb az esélyed a sikerre is, könnyebben találhatsz megfelelő társat. Egyébként meg az lehet a bajod, hogy túlságosan félsz a kudarctól. Kockáztatnod kell, máskülönben tényleg örökre egyedül maradsz. Persze jó, ha lazábban tudod felfogni a dolgokat, akkor az esetleges kudarcokat is könnyebben fel tudod dolgozni. Ha úgy érzed, hogy szükséged van valakire, akkor cselekedj, ha meg így is jól érzed magad, akkor akár várhatsz is, nem kell erőltetned semmit.
2011. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit (nagyon) off lesz, de a mai 20.18-as leányzótól kérdezném, hogy miért mondtál le arról, hogy találsz magadnak valakit? Ha nem publikus, ne írd le, csak érdekelne, hogy mi vezetett idáig. Nagyon furcsa ezt olvasni egy alig huszonéves embertől. Egyébként a változtatás csak bizonyos szempontból nehezebb az idő múlásával, ha kellőképpen nyitott vagy, akkor akár 50-60 évesen is megtalálhatod a szerelmet.
2011. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sok csajnak akkora elvárásai vannak hogy persze hogy nincs palija.
2011. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:00-nak. Csupán csak az vezetett ide, hogy olyas valaki kellett, akinek én nem, és ez nem egyszer, hanem háromszor fordult elő. Ha 3 ember is lekoptatott, akkor feltételezem velem van a baj, hozzáteszem mind 3 különböző karakter volt, még csak nem is hasonlítottak, az utolsónál szinte biztosra vettem, hogy lesz köztünk valami.:( Persze mindig voltak, akik próbálkoztak, de többnyire csak a külsőm miatt, amúgy meg sem akartak ismerni, meg volt olyan eset, amikor annyira nyomult a pasi, hogy más szinte ilyesztő volt. Inkább letettem erről az egész párkapcsolat dologról, pedig mindig nagy álmom volt egy boldog, és nagy család, meg, hogy anyuka legyek, de ez sajna már csak álom marad.:( Inkább más hasznos dologgal töltöm az időmet. Akárhova megyek mindig azt látom, hogy nagyon kevés "jó" pasi van, és itt a jó nem feltétlen külsőségeket takar, hanem emberileg normális gondolkodásút, külsőre meg olyan rengeteg szép nő van, hogy miért is kellenék én egy rendes pasasnak...

100 szónak is 1 a vége, azt kérdezted miért mondtam le róla, hogy megtaláljak egy egyszerű, de nagyszerű embert, hát ezért.:/

20:18-as voltam.

2011. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!