Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A normális (nem csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális (nem csak szexre hajtó, nagypofájú) pasik melyik csajhoz mennek inkább oda, a kihívó szexin öltözötthöz vagy a visszafogottabbhoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ugyanaz a lány, és jól néz ki mások szerint. Viszont a buliban még jó pár ilyen lány van, aki jól néz ki.


Kihívó öltözék alatt azt értem, feltűnő szép smink, kicsit mélyebben dekoltált vagy flitteres felső, miniszoknya, vagy éppen latex leggings, ilyesmik, jó magas sarkú cipővel.

A visszafogott pedig: szolid természetes smink, csinos öltözék de semmi kihívó, normál szoknya vagy nadrág, lapostalpú cipő.


2011. máj. 25. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem mindegy h a lány hogy fest éppen a szexi, vagy az adott visszafogott ruhában.

egyébként meg kisugárzástól függ.

2011. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy éppen hol vannak. Ha buliban akkor a szexihez, ha pl az utcán akkor már a visszafogottabbnak is van esélye hogy leszólítják.
2011. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy visszafogott lány számomra kihívóbb,mint egy olyan,aki kipakol mindent.22/F
2011. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb kapcsolatot szeretnének, akkor a szolidabbhoz. De az még sok más dologtól is függ.
2011. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a szolidabbat választanám. Bár így látatlanba nehéz eldönteni
2011. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindkettöhöz!
2011. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen ám, de azt vettem észre, sokkal több pasi jön oda ha felveszem a "dögös" rucijaimat. És köztük vannak normálisak is. Csak mindneki azt mondja, hogy ha ő hosszú távra keres barátnőt, akkor a visszafogottabhoz megy oda, de a tapasztalat nem ezt mutatja, mert ha visszafogottabban öltözök fel, akkor is a pasik nagy része a "ribiket" ostromolja, olyan meg alig van aki odajön, és hát köztük is akad azért lökött.
2011. máj. 25. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:

A szexit könnyebb észrevenni, de lehet, hogy éppen az ilyen ruhában nem tud természetesen viselkedni.

Átlátok a ruhán. Ha valaki számomra csinos, akkor az észre veszem, bármilyen öltözékben is van. Ettől a pillanattól kezdve nem számít a ruha.

2011. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ezt ennyire zokon veszed? Nyilván könnyebben mennek oda a feltűnőbben öltözködő csajokhoz a srácok, de az, hogy valaki kihívóbban öltözködik, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy ribanc.
2011. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hiszen néha én is kiöltözök, és nem vagy az :)

de azért a nagyon kihívó csajok között akad. nem egyet ismerek, mesélhetnék...

és úgy gondolom a fiúk igazából erre hajtanak... visszafogottabb fiúk ugyanúgy.

2011. máj. 25. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!