Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan tudnék ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék ismerkedni itt élő, magyarul is jól beszélő, ázsiai származású lányokkal?

Figyelt kérdés
A kínai piac és az Ázsia Center, mint alternatívák nem érdekelnek. Annyi ilyen helyes és csinos lányt látok útközben, hogy el kezdtem irigykedni azokra a honfitársaimra, akik a barátjuknak, párjuknak tudhatják magukat. Gondolom suliból ismerik egymást. Van valami ötletetek, miképpen tehetnék én is szert ilyen kapcsolatra?

2011. szept. 22. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Fertő.
2011. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mármint Fertő-tó?
2011. szept. 22. 19:38
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Ők is a néger f*szokra buknak!
2011. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nyugati aluljáró!
2011. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vietnami bnőm van és suliból ismerem... egyébként sztem ugyanúgy lehet ismerkedni velük mint bárki mással meg bulikban is vannak ázsiaiak... am azt jobb ha tudod h egyik se egyszerű eset :P:P

16/F

2011. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kell egy..:D
2011. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a japán srácok tetszenek :D lány vagyok. :D
2011. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
animeconok :D de komolyan... meg Bpen már elég sok helyen vannak ilyen származású emberek...
2011. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Japán származású vagyok és sose jártam sem animeconon, sem semmilyen japán buliban.

Szóval "Gyűjtőhely" nincs, viszont én pl. megtalálható vagyok buszon, Tescoban, sörözőben, aluljáróban, felüljárón, mmorpg játékban...

Gondolom mások is így vannak ezzel.

De: ne rohanj le senkit azzal, hogy hú ázsiai vagy, milyen ott, mik a szokások, blabla, én spec hülyét kapok attól, ha vki odajön ismerkedni majd 1 órán át ecseteli a kedvenc animéit. Aztán meg csodálkozik, hogy én nem nézem.

2011. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, amiket írtál. Számomra nem az anime a mozgató elem. Mennyire fogadjátok a közeledést egy ismeretlen europidtól? Írtad, mi a kerülendő, amit köszönök, de arról nem tettél említést, hogy szerinted mi a nyerő megközelítés, amivel nyitni lehet felétek. Pótolnád?
2011. szept. 26. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!