Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik internetes társkereső oldalon ismerkedtél, amelyről kedvező tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ahol az emberek valóban hosszútávú, komoly kapcsolatot keresnek, nem sex partnert. Tudom, mindenhol előfordulhatnak link emberek is...De ha van jó, vagy rossz tapasztalatod, kérlek, oszd meg velem, hol érdemes keresgélni (30+).
2011. szept. 23. 11:18
 1/10 napietus ***** válasza:
57%
saját tapasztalatom nincs, de van egy barátnőm, aki az nlcafén ismerte meg a férjét.
2011. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Scream85 ***** válasza:
80%
Én a Love.hu-n ismertem meg a jelenlegi barátnőmet, 2 és fél éve együtt vagyunk :)
2011. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyénfüggő, ki erre, ki arra esküszik. Én a randivonalon ismerkedem, sokak szerint a legjobb hely és nem csak hülyéskedni egymással vannak fenn az emberek. Mégse találtam még egy komoly kapcsolatot kereső nőt sem...

Nemrég beregisztráltam magam a szerelem.hu-ra, mivel állítólag ez egy komoly párkereső oldal. Hát, ugyanúgy válaszolatlanul törlik a levelem, mint a randivonalon, pedig nem bunkó stílusban közeledtem egyikhez sem... :(


29F

2011. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

sehol,mindenhol kamusok vannak,5 év tapasztalat.Persze

ha felrakod magad hogy álsz egy nyaraló előtt akor lehet

összejön a dolog,a 30 fölötti nőknek kel abiztos háttér.:)

Ojan oldal meg nincs ahol szexet keresnének,csak férfiak,

nők nem,max afizetős oldalakon.

2011. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább élőben ismerkedj,jobban jársz!
2011. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Love.hu- 4 éve ismerkedtünk meg- 2éve házasok vagyunk. :)
2011. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Saját nincs. De egyik haverom a love.hu szokott csajozni. Mondjuk ő kitette az 5-ös BMWs képét is. Ha ismered a mai lányokat magad is elképzelheted, hogy ez mennyit dobott a sikerességén.
2011. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hello.


Én 5 évig ismerkedtem neten. Mindig máshol, végül a randihely.hu nevű oldalon ismertem meg a vőlegényemet.


Szóval lehet párt találni, de türelem kell hozzá, valamint hogy ne húzzák az emberek egymás idejét, ha nem közös a cél. És nem kell hónapokighúzni azelső találkát.


Én is a rengeteg rossz tapasztalattal már feladtam. Csak lustaságból nem töröltem magam, és az lett belőle hogy 1 éve és 4 hónapja vagyok a párommal, 2 hónap mulva férjhez megyek.


sosem lehet tudni.

2011. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2011. okt. 10. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:
En a Honfoglalo nevu jatekon ismertem meg a parom. Fel eve vagyunk egyutt :)
2012. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!