Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedtél meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtél meg a mostani pároddal?

Figyelt kérdés
Hogy történt leírnád röviden,könnyen ment,ki lépett elsönek,egyszóval a sztorit. Kort ésnemet is
2011. márc. 27. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Karácsonyi buli, részegek mindketten, táncoltunk, egyszer csak már smacitunk is.

másnap felhívott, dumáltunk, összejöttünk.

most 3 és fél hónaposak vagyunk.

Nem egy modell alkatú csaj, de olyan mitha a haverom lenne, mindenről, de tényleg minderől tudunk dumálni órákon át.

Egyszóval: összeillünk.

De személyiségbe pont elentétei vagyunk egymásnak...XD

2011. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ja 18/F

17/L

2011. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársak voltunk. Fokozatosan észrevétlenül alakult át a barátságunk. Harmadik gimi végén, mikor a nyári szünet kezdődött a búcsúpusziból csók lett. Mindketten lemondtuk a tervezett nyaralást és együtt maradtunk. Most már öt éve ő a feleségem.


24/F

2011. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám vágta a focilabdát még kis kölykök voltunk. Fociztunk haverokkal, 15 évesek voltunk és arra jött pár csaj én meg fogadtam egyik haverral, hogy eltalálom őket és sikerült is. A csaj megfogta a labdát akit eltaláltam odajött ki volt az? Jelentkeztem, hogy én erre fejbe vágott vele. Majd utánuk mentem, hogy bocsánatot kérjek a csajtól és elhívtam valahova. 3 éve együtt vagyunk. 18/f
2011. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bulizni voltam, táncoltam, ő oda jött hozzám. Aztán az este folyamán smároltunk még, nem adta meg a számát, de elkérte az enyémet. Úgy voltam vele, hogy úgyse fog keresni, nem is számítottam rá másnap, de felhívott beszéltünk vagy 40 percet :D találkoztunk párszor. De volt neki pasija, velem kavart melette, aztán dobta a srácot miattam, mert átlépett a dolog a szórakozáson valami egészen másba... teljesen oda vagyunk egymásért, szép dolog is a szerelem :D főleg hogy ilyen váratlanul jött :D nem is gondoltam hogy ebből a könnyed kavarásból ez lesz :D másfél hónapja vagyunk együtt.


18/f és 17/l

2011. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát közös barátok által ismerkedtünk meg, nagyon jo haverok voltunk, mindent megbeszéltünk egymással. Ez tartott 3évig, ez az idő alatt mindketten megkomolyodtunk. Többet kezdtünk kettesben találkozni és igy lassan bontakozott ki ebböl az egeszböl a nagy szerelem. 10 hónapja vagyunk együtt. 18L és 20F
2011. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 AndiBandi93 ***** válasza:

Az IWIW LoveHunter alkalmazása segítségével.

Dobott az előző barátom (igaz csak fél hónapja), de úgy gondoltam hogy csak más fiú tudja enyhíteni a fájdalmat (nagyon szerelmes voltam). Felvettem msnre, (máj. 3á-án vagy 4-én, pont érettségizett) és 8.-án már össze is jöttünk :) Alapesetben nem vagyok ilyen nyomulós, lehet hogy egy kis ribinek tűnök, de egyébként nagyon félénk típus vagyok. Utólag alig tudom elhinni, mit műveltem. De végtére is örülök, mert már majdnem egy éve együtt vagyunk, és hihetetlenül boldog vagyok ebben a kapcsolatban, nagyon szeretem Őt. :)

2011. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Augusztusban épp eldöntöttem, hogy soha többé nem érdekelnek a férfiak, mikor találkoztam a Másik felemmel egy táborban. Egyszerűen hihetetlen volt. Egy csoportban voltunk, és beszélgettünk sokat, és kiderült, hogy ő pont olyan, mint én, csak fiúban. Ugyanazokat szeretjük és utáljuk, ugyanazt gondoljuk mindenről szinte, és ugyanazoktól féltünk kiskorunkban, stb... Ha létezik olyan, hogy nagy Ő, akkor nekem csakis ő lehet az. 8 hónapja vagyunk együtt.:)
2011. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy buliban, hajnaltájt, a buli legvégén láttam, hogy ott ücsörgött egyedül, és már majd' leesett a feje, olyan fáradt volt. Én meg már a buli elején kiszúrtam, hogy milyen helyes srác, és jó lenne vele megismerkedni. Odapofátlankodtam hozzá és órákig beszélgettünk, amíg jött az első reggeli busz. Utána msn, találka, összejárkálás, és mostmár több, mint egy éve együtt vagyunk. 21/L
2011. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kicsit gázos volt...:)

egy buliban voltunk. berúgtam (életemben először és szerintem utoljára). És hát a régóta kiszemelt pasi is ott volt :) a pia bátorságot adott és hát bevallottam, hogy mennyire tetszik. ő azt mondta, hogy sajnos nem lát rá esélyt, én meg hisztirohamot kaptam...:) megölelt és aznap már nem szóltunk egymáshoz. aztán mikor 2 nap múlva találkoztunk a buszmegállóban odajött hozzám, én meg mondtam neki, hogy az nem az igazi énem volt, józanul nem olyan vagyok bla bla bla...ő meg megcsókolt. ez a része tök romantikus volt :) azóta is tart (1éve)

17/L és 20/F

2011. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!