Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ciki, ha férfi létemre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha férfi létemre nem vagyok az aki provokálja a balhét bunyót?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, annak van ilyen "menő" szép barátnője, aki keménykedik, bunyózik, meg balhézik.

És ezt a sztorit már nem egyszer láttam:

Sétál a gyerek a barátnőjével füttyemt egyet valaki, vagy láthatóan megbámulja a csajt, erre a pasija"Mi a f*sz bajod van? Kéne a csajom, a csajomat bámultad?! Beverjem a pofád!?"

A csaj nagy csöndbe hallgat. Oda megy a hapek, vissza szól, hogy "gyere, mi van, keménykedsz a csajod előtt" és itt össze verekednek, erre a csaj áll ott, és "Ne, hagyjad, ne csináld, menjünk, neeee"

Na én pont ennek az ellentéte vagyok, ha nekem neszólnak inkább ha ilyen balhé kezdődik, én elhagyom a helyszínt.

Na most ez gáz?

Hogy én inkább nem akarok össze verekedni senkivel, hanem inkább elhúzok onnan?


2011. szept. 24. 19:47
1 2
 1/19 anonim válasza:
Guríts le egy két pálinkát és chuck norrisnak is nekiesel.
2011. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát csak azért keménykednek h jó csajuk legyen nem szerelemröl meg ilyenröl szól... én sem szeretem a konfliktusokat...nem kell elfutni de ignorálni ha beszólnak azaz le sem kell sz.rni, figyelmen kívül hagyod...
2011. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A lányok számára ez azért vonzó (csak azon lányok számára akik többször is voltak veszélyben [kötekedő fiúkák])mert tudják hogy megvédenéd őket...

Azonban a kicsit is intelligens lányoknak jobban bejön az aki a méltóságát megőrzi ugyan,de nem verekszik lehetőség szerint...Pórbálja szóban megoldani a helyzetet,stb.

2011. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez állathoz sem méltó viselkedés, nem hogy emberhez. Ez a társadalmi "férfi" nevelés, így programoznak be, ilyen "férfinek" nevelnek, ez egy személyiség, pontosabban jellem, nem pedig egyéniség.
2011. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2011. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"ha ilyen balhé kezdődik, én elhagyom a helyszínt."

"inkább elhúzok onnan"


Hát igen, ez ciki.....

Akkor is így cselekednél ha a haverodba vagy a bnődbe kötnének bele?

A hűség és a bajtársiasság fogalmát ezek szerint nem ismered.

Amúgy próbáld meg kerülni a konfliktusokat, de ha komolyodik a helyzet, akkor álljál fel, hidd el, utólag ha kiütnek is, de büszke leszel magadra, nem beszélve a barátaidról, bnődről.

2011. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Beléd köt 4-5 kigyúrt kancigány visszapofázol, hogy megmaradjon a büszkeséged vagy inkább elfutsz és nem késelteted meg magad?
2011. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
rendes körülmények között -ha pl nem c1gányok kötnek beléd, hanem a normális Emberek!- akko igenis visszaszólok h ne magyarázzon már. abszolút nem vagyok bajkeverő, de pl tegnap is, beszóltak a haver bnőjére h hű de jól nézel ki. mind a hárman srácok odamentünk, h mit is mondtál?-erre meg mondták h húzzunk onnan a ge*ibe. ha nem lennék nyugodtabb vérmérsékletű arconfejelés és ütés.és ennyi. utánna keménykedjen. de ha vmi hozzád 'tartozik' akkkor azért igenis ki kell állni! és igen, ez talán tényleg vonzza a nőket, miért is?-mert férfias (az férfias h nem mész behúzott farokkal el, visszaszólsz, hogy ne alázzanak meg és ha kell akkor teszel is érte fizikálisan) ilyen éveket élünk... 20f
2011. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
én szájbavágok akárkit mégsincs nőm.XD
2011. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Inkább az a ciki, hogy mindig van, aki provokál.


Ne kezdeményezz, de ne hagyd magad.

2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!