Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek azok a lányok, akik sportosabban, lazán öltözködnek?

Figyelt kérdés

Én sokkal jobban szeretek "egyszerűbben", lazán öltözködni, tehát egyszerű pulcsi+póló+farmernadrág+sport- vagy tornacipőt viselek a legszívesebben. Nem szeretem a szoknyákat és a magassarkúkat sem. Nem szoktam magam sminkelni, csak szempillaspirállal, mert nincs rengeteg pattanásom.. Nincs műkörmöm, póthajam, és a hajamat nem vasalom naponta. A kérdés az lenne, hogy fiúk, nektek bejön egy ilyen lány? Vagy egy csaj legyen divatos?

(Mielőtt még valaki félreértene, nem azt írtam, hogy igénytelen vagyok, hanem adok magamra, csak egyszerűen öltözködök, sosem "csípem ki magam", csak alkalmakkor..)

Leírnátok a korotokat is? Köszönöm:)


2011. szept. 24. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem spec nagyon igen :) föleg ha amugyis laza vagy nem csak az öltözködésben.

(((azért egy magassarkú néha nagyondurván jól tud kinézni :) )))

2011. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, bejönnek az ilyen csajok. Sőt, általában én sajnálom, ha valakit magassarkúban látok és remélem, hogy nem töri ki benne a bokáját. De azért hozzátenném, hogy nem vetem meg, ha valaki nőiesen öltözködik.

20/F

2011. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek, inkább az elegáns lányok, akik nőiesek, de nem kirívóak, visszafogottak, de dekoratívak. Tornacipős, farmeres tucatlányokat sosem bírtam.

22/F

2011. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen
2011. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tetszenek, mert valahogy olyan természetesebbek. :)

24F

2011. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát bejön, de egy nő igenis legyen nőies. :) Műköröm, póthaj...stb ezek alapból hülyeségek szerintem, a szempillaspirál pont elég így is, esetleg egy nagyon laza smink..

Egy magassarkú viszont néha baromi szexin tud állni egy-két csajszin.


17/F

2011. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ :) kamaszkorban rendben van, de 18tól felfelé érdemes nőiesebbre venni az öltözködést is... a magassarkú pl. alap, nem feltétlenül 12 cm-esre gondolok, hanem amiben még kényelmesen tudsz menni :) tanulható :)

nem is kell műnőnek lenni ahhoz, hogy nőies legyél. egy feszes farmer, vagy szoknya, csinos felső, nőies táska, magassarkú, és azok a fiúk és nőként fognak rád nézni akik eddig mondjuk nem :)

2011. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze h bejön, ha valaki szép akkor az bármibe szép, amúgy meg ha eljön az ideje úgyis megszabadul tőle így legalább könnyebben ledobja....ja és az még jobban tetszene ha elis jönne velem edzésekre ha már sportosan öltözködik akkor valószínűleg az életvitele is sportos és rendszeresen csinál vmit...szóval nagyon örülnék neki ha eljárna velem edzeni
2011. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20/F
2011. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen
2011. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!