Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mire vágytok, mi imponál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mire vágytok, mi imponál nektek az ismerkedős szakaszban?

Figyelt kérdés
lányok is írhatnak, mivel hódítják meg a kiszemeltet..olyan apró tippekre vagyok kiváncsi, amit egy lány megtehet, ha azt akarja hogy a pasi odáig legyen érte: )
2011. szept. 25. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen paraszt a csaj, kezdésnek jó
2011. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen elszállva magától, viselkedjen normálisan, ne ordibáljon az utcán, mint a cigányok, nálam ezek a fő szempontok.
2011. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne hisztizzen !!!!!!!!!!!!! ez az egy nekem ja meg ne mondja azt, hogy CSAK barátok vagyunk:) mert attól a falra mászok. Nem hiába lógnak hím egyedek nöstényekkel. Mert Nőfiú barátság csak akkor van, ha a fiúnak nem tetszik a csaj meg a csajnak se ő és ennyi. Aztán a többi már jön magától beszélgessetek többet nem muszály egyből elhivni ide oda társaságban is beszélgethettek először majd elkülünülve kavartok valami ilyesmi.
2011. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kölcsönös őszinteség...ha ez megvan, nincs semmi gond, kifog derülni, hogy tényleg tetszel -e neki és ő is neked.

Ha meg nem, ne hurrogjon le, próbálja finoman, kedvesen a tudtommra jutttatni hogy nem vagyok az esete.


17/f

2011. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na igen, az őszinteség... Az is alap. Ha az nincs meg, a többi nem is számít.
2011. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beviz Elek ***** válasza:
csak add magad. hiába viselkedsz úgy hogy neki tetszen, az nem te vagy. egyszerű példa a volt bnőm. úgy viselkedett mintha egy bevállalós csaj lenne. ez nekem nagyon megtetszett. amikor oda jutottunk már nem volt az. próbáltam kicsit rávezetni, de nem akarta. jött a következő. szóval fölösleges
2011. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne játssza a megkaphatatlant. nektek is ugyanaz kell, mint nekünk
2011. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
megkapható..csak picit küzdeni kell érte: D / tudod a normális lányok ilyenek.és nem adják be rögtön a derekukat.néha egy kis kacérkodás belefér nem?
2011. szept. 25. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Át én szeretem ha egy lány nem hagyja magát könnyen...az ilyenekből kevés van....(azt nem jelenti hogy semmi nem történik )csak mindig egy picivel többet kell adni :)

Én mondjuk imádom ha egy csaj húz engem ,mármint smacizás elötti pillanat elhúzódik és aztán mégsem...

2011. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mutass olyan lányt ,amilyet leírtál!!!

A kacérkodás belefér ,mert az ember abból tudja hogy legközelebb is lesz tali...

2011. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!