Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok járnának egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok járnának egy hosszú hajú, kör szakállas sráccal?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok, hogy már az ismerkedés elején alapból vissza leszek utasítva vagy így is van esélyem.
2011. szept. 26. 02:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem

Hobónak hívnak-e? :DD

2011. szept. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bánomisén ***** válasza:
Nekem volt ilyen fiúm. És nemcsak hosszú hajú, körszakállas, hanem okos és kedves is volt. Az utóbbiak sokat számítanak ám.
2011. szept. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy nem áll jól a hosszú haj, meg a körszakáll, akkor vágasd le/borotválkozz meg. Ha neked sem tetszik, másnak sem fog.

Egyébként én nem, nekem nem tetszik a hosszú haj, a körszakállal semmi bajom.

2011. szept. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én meg vagyok vele elégedve. Inkább az fordult meg a fejemben, hogy másoknak nem tetszik. Attól, hogy még nekem tetszik, az még nem jelenti azt, hogy másoknak is fog.

Csak véleményre voltam kíváncsi.

2011. szept. 26. 06:10
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze Tarzan, megsúgom hogy Jane-t kell megkeresned.De előbb barátkozz össze Chitával.
2011. szept. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban sokat ábrándoztam én is a leendő férjemről, de sose gondoltam volna, hogy szakállas lesz. Nos, hosszú haj, körszakáll :) Imádom :)))
2011. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem a zsánerem ez a típus, de ismerek egy hosszú hajú, körszakállas, nagyon szép arcú srácot, aki halálosan szexi, és szívesen összegyűrnék vele egy lepedőt! D
2011. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem simán bejön mindkettő (3) - hosszú haj ,kör szakáll, férfi ... hmmmmm
2011. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ó, emiatt ne aggódj:)

http://www.youtube.com/watch?v=4ZnDG3MASWg&feature=related

Az ilyen típusú pasik a gyengéim, olyan "férfiállat" külsőt kölcsönöz (persze ha jól is áll az arcodhoz) :D

Egyébként tipp: ha rocker lányok között keresgélsz, hamarabb találnál párt, legtöbbünknek bejön a hosszú haj+szakáll kombó:)


21/L

2011. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

az én párom is ugyan ilyen: hosszú haj+körszakáll.Tündéri egy pasas, nagyon nagyon szeretem:)

Csak azért ne változtass a külsődön mert mit szólnak ahoz mások. Szerintem (ha jól ál) egy pasinak nagyon jól tud álni a hosszú haj és a szakáll.

2011. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!