Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 év körüli egyetemista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 év körüli egyetemista, művészetbarát fiúk járnának egy majdnem 18 éves gimnazista lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan átlagos, 172 cm magas lány vagyok, barna hosszú haj, barna szem, nem vékony, de nem is kövér, és nagyon romantikus és álmodozó. Nem ismerkedés céljából írom, csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e esélyem az ilyen korú fiúknál.
2010. ápr. 11. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem volt esélyem, majdnem 3 éves kapcsolat volt utána
2010. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem esélyed lenne,csak a művészbarát fiúk gyakran inkább a többi művészbarát fiú társaságát kedvelik,ha érted mire gondolok:Slegalábbis akiket én ismerek közülük 10ből7...(lehet nem jó emberekkel ismerkedtem meg..)

de ha rátalálsz arra a fiúra ,aki ilyen amit leírtál,szerintem bejöhetsz neki.ez nem kinézet kérdése főleg,hanem az adott embertől függ:)de az már pozitivum h.álmodozó vagy..és a művészfiúk ált.bírják lég erősen a romantikát is:)

ismerkedj képtárban,színházban,művészmozikban:D:)

sok sikert:)

2010. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
művészbarátot úgy értettem, aki szereti a zenét, tud gitározni (a gitározni tudó fiúk a gyengéim), verseket és könyveket olvas. De amúgy külsőre férfias, nem "olyan" fiúkra értettem. Amúgy meg tényleg nem a lányos, nagyon csöpőgős fiúkat szeretem, hanem szimplán azokat, akik a bulik helyett a színházakat szeretik.
2010. ápr. 11. 11:28
 4/14 anonim válasza:
Heh én tudok gitározni csak hát 17 vagyok xDD 17/f
2010. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

na tessék,látod csak írnod kellett,már van is jelentkező:D:)

várjuk a fejleményeket:P

(csak vicceltem..:) )

2010. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok megbántani senkit, de egyetemista srácok jönnek be, nem pedig a velem egykorúak. Persze havernak nagyon megfelelnél :D
2010. ápr. 11. 13:06
 7/14 StephanieXx ***** válasza:

23 éves..művészetre járó egyetemisták..méát végeznek..

Miért nem jó a "főiskolás"?

2010. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kell művészetre járnia, csak SZERESSE a művészeteket. És főiskola is megteszi...
2010. ápr. 11. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem simán van, mivel sok 23 éves csajnak 25 - 30 éves pasija van.

23 (egyetemista) F

2010. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hat hogy en nem vagyok egyetemista de eleg magas es zenesz vagyok :) (mondhatom hogy eleg jo) en szeretem a magas csajokat ha nem volna baratnom szivesen jarnek veled:D


18/F

2010. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!