Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akiknek CSAK a vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek CSAK a vékony, sovány fiúk tetszenek! Miért?

Figyelt kérdés

Mit tetszik azon, ha valakin semmi izom nincs és mi a bajotok az erősebekkel? Vagy a vékony az olyan "intellektuel" szerintetek? (Attól, hogy valaki nem sportol semmit, még nem lesz feltétlenül értelmes, a kettő semmilyen relációban nincsen.)


Tehát nem nézem le a vékonyakat, sem azokat a lányokat, akiknek éppen vékony barátjuk van! Csak azt nem tudom megérteni, aki kijelenti, hogy neki csakis a vékony férfiak tetszenek - erre kérek magyarázatot!:)


Arról nem is beszélve, hogy szerintem sokatoknak fogalma sincs arról miféle akaraterő és kitartás kell ahhoz, hogy valaki évek alatt felépítse a testét. Amire sokan csak úgy odavetitek, hogy "kigyúrt", abban azért rengeteg munka tud lenni! Ez taszít titeket? A munka, az akarat és a kitartás? Nem értem...


2011. szept. 28. 03:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
azért vazeg,mert a vékony pasiknak jó nagy a fa..uk!!!!
2011. szept. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem vékony barátom van, és nem azért szeretem mert vékony.Sőt, örülnék ha hízna.Nekem tetszik ha valaki erősebb testalkatú, és itt nemcsak az izomra gondolok.de mivel a páromban találtam meg, azt akit keresek és kell nekem, lexarom hogy nem izmos.Lehet hogy a személyiséged nem tetszik nekik, akkor elmehetsz az izmoddal egy helyre...

Remélem érted:)

2011. szept. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

amugy amit az elsö irt az jogos :DD

egyebkent nekem az a problemam a "kigyurt" pasikkal pontosan, hogy sejtem mennyi munka van a testükben és felszinesnek tartom az olyan embereket akik a külsejükre áldozzák az idejük nagy részét. nem tartom akkora értéknek mint a műveltséget pl.

2011. szept. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha van rajta izom, de nem a kokszos, hanem a szín tiszta sporttól, még pedig azért mert a sport fontos és szerintem jó ha valaki foglalkozik magával, amúgy a szexet is jobban bírják azok akik formában vannak.Viszont nem szeretem a túl soványakat, ha már vékony akkor legyen szálkás izmos, de ha van rajta mit fogni,de nem izmos azzal sincs baj, de jobban tetszik ha legalább sportol valamit.A túl sovány, izomtalan emberek nem tetszenek, mert nem látom benne a férfit.Persze abelső tulajdonságok is számítanak, szóval a beképzelt kigyúrt izomagyúakat nem szeretem.
2011. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

ma 05:52,mert együtt szerinted nem fér meg,hm?

Sajnos nagyon begyepesedett egyesek.Én is keményen edzek,heti 4*1,5óra és mellette rengeeteget olvasok,programozó vagyok,meg vállalkozó,nem nézek TV-t.Itt az elő példa,hogy jó külső mellé más is van,és nagyon megfér a kettő,sőt a kettő együtt az igazi,mert igenis egy NŐ elvárja a jó külsőt,aki maga is belevaló és fullos.


24F

2011. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Én csúnyának találom a csontsovány pasikat. De a kigyúrtak sem tetszenek. Nem a munka és a kitartás taszít, hanem az eredménye. Nem tehetek róla, nekem nem jó ránézni és nem is jó hozzáérni a dagadó izmokhoz. Volt már izmos pasim, de valahogy nem volt az igazi... Ez ízlés kérdése. Nekem az átlagos alkat tetszik, esetleg egy kis pocakkal. De amikor már szerelmes az ember, nem ez számít. A páromat elfogadnám akkor is, ha nagyon lefogyna, vagy kigyúrná magát (de remélem, ilyesmire nem vetemedik).
2011. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony srácok jönnek be, de a vékony nem azt jelenti, hogy akkor már izom sincs rajta. Ezt nem értem... Nekem sem jönnek be a gyúrós srácok, inkább a szimplán sportosak, akik napon szedték össze az izmot, nem teremben, tükrök közt. :)

Műveltséghez és méretekhez szerintem nincs köze... És valóban férfiasabb egy izmos srác. De a nagy, kigyúrt férfiak inkább pózolósnak tűnnek, ahogy feszítenek, ha csak ilyen normálisra erősítik magukat, akkor szerintem tök jó, és biztos jobban is imponál a lányoknak, mint egy nyeszlett srác. Úgyhogy hajrá. :)))

2011. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én vékony vagyok, még sincs barátnőm..most éppen:D

Különben meg ne a nőkért gyúrj..hanem magadért..

2011. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is a vekony, de izmos pasik jonnek be. Az edzoteremben visoznt olyan pasik vannak, hogy ..... Szerintem nekik ugyanugy onertekelsi zavaraik vannak, mint a csontsovany noknek. Ugyanis lehet, hogy a teszsir szazalekuk 6 % alatt van, de akkor se nez ki jol amikor nagyobb melle van izombol mint nekem, van olyan mintha ket gorogdinnye lenne a hona alatt. Hat meg amikor elfelejtik, hogy labra is kellene dolgozni, es igencsak erdekes testformak alakulnak ki. Nekik ugyanugy meg kellene talalni a kozeputat, barmennyire is sok munkat fektettek bele a testukbe, nekem nem esztetikus.
2011. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 habibi ***** válasza:

a párom vékony, nem az alakja szerint döntöttem, hanem a személyisége miatt, bár az alakja pont tökéletes számomra. Nem ítélem el aki erősebb, izmosabb, de engem az picit taszít,nem tudom miért, de rosszul érzem magam tőlük, mármint a látványtól.A kövérekkel pedig az a bajom (bocsánat, ha valakit megsértek) hogy emlékeztetnek a múltamra, amikor is elég sok kegyetlenség élt egy pár kövér férfi miatt... Na meg ha rájuk nézek, akkor az is eszembe jut, hogy kövér voltam én is és milyen nehéz volt megszabadulnom a kilóktól és nem szeretném újrakezdeni.

19/L

2011. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!