Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen testű srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen testű srácok tetszenek? Izmos, vékony.

Figyelt kérdés

linkelek egy képet: [link]


kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy milyen irányba lenne érdemes fejlődnöm


2011. aug. 18. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha ez te vagy, akkor jól nézel ki, de ami mindennek a lényege (mármint nálam), hogy intelligens legyen a férfi, és ne kövér (tehát mindegy, hogy izmos, vagy vékony, csak ne kövér), ill. legyen normális szinten romantikus. Igazából nekem a lelke fontosabb a férfinek. :) Meg ne csaljon meg. :)
2011. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Még egy kis edzés hogy hat kocka látszódjon és akkor tökéletes:) (feszítés nélkül hat kocka)
2011. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Melled enyhén lóg,látszik,hogy egy héten kétszer gyúrsz.Hasadat ne húzd be,vagy ha kisebbnek akarod,akkor hasazz.És tuti ilyen kicsi szűk,bußis pólókat hordasz,amik rohadt szarul állnak,mert látszik,hogy kissé punnyadt vagy,de azt hiszed,hogy kemény vagy bennük...
2011. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
én utálom a magas és vékony fiúkat :/ ne legyen hájas disznó, de nálam mindenképp legyen vastagabb. lehet izmos is, de csak kicsit, és ne gyúrjon folyamatosan mert azt hiszi hogy attól lesz f@szagyerek. -.-
2011. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
jajajjaj, szerelmes lettem:D amúgy hány éves vagy? Szerintem nagyon jól nézel ki, bár még pici edzés nem árt =)
2011. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
csak ne gépezz anyit mert kezdesz elkockásodni főleg a fejed
2011. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

igen én vagyok, ez éppen a nyaralós,lángosos formám:) örülök ,hogy valakinek már ez is tetszik, nyár elején még megvoltak azok a kockák is:)

a szűk vagy ujjatlan polók pedig nem az én stílusom, azt hiszem sejtem mit gondolhatsz rólam, de vagyok "nagyképűhülyegyerek" aki azt hiszi, hogy nagyon ki lenne gyúrva és ezt próbálja mutatni is minden alkalommal(legalábbis én úgyérzem)

ezt a kérdést csak kiváncsiságból írtam ki, de köszönöm a kritikákat, negatívakat is (a többségnek)

2011. aug. 18. 22:59
 8/19 anonim ***** válasza:
izmos, de azért ne nagyon
2011. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Neked nem véletlenül Tomi a neved?
2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Tomi.
2011. aug. 18. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!