Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Házi nyúlra nem lövünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi nyúlra nem lövünk?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik osztálytársam,merjek kezdeményezni? 14/L
2011. szept. 9. 16:05
 1/9 Span ***** válasza:
100%
Feltétlenül! Menjetek hintázni meg homokozni együtt!
2011. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy,tehát 8.os...akkor ha kezdeményezel semmi bajod nem lesz,mert max 1 évet kell még elviselned!!:D
2011. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan hülyeség. Nehogy már azért ne jöjjek össze valakivel, aki az osztálytársam, mert "illenénk egymáshoz, tetszónk egymásnak, stb., de a gyakorikérdéseken azt mondták, hogy blablabala...".
2011. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik haza értetek az iskolábol. Ontjátok az ökörséget!
2011. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem. Csak gondolj bele, szakítotok, mert elveszi a játékodat, vagy az ő térfelére pisilsz a homokozóban és utána minden nap találkoznod kell vele.
2011. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működhet.Sok szerencsét!
2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.=)
2011. szept. 9. 18:12
 8/9 anonim válasza:

miért kell ilyen hülye válaszokat adni?:O

14 éves nem éretlen de még pár dolgot nemtud tisztán ebben a korban kezdődik el az élet..De ezért nem kell leoltani..Láttunk már gyerekes kérdéseket, idióta kérdéseket, értelmetlen kérdéseket..ez egyik közé sem tartozik..


Ezt a házi nyulas dolgot arra mondják hogy ha egy sráccal barátok vagytok, akkor már kevés esetben működnek a komolyabb dolgok.Sokszor azért mert a másik fél félti a barátságot, vonzalom pedig nincs az ő részéről..

Osztálytársnál nem probléma ahhoz KELL érettnek lennetek, hogyha esetleg te közeledsz és ő nem akarja, akkor tudjátok kezelni a helyzetet..és neked talán ebben még nagyobb dolgod van, utána ugy kell kezelned hogy kész majd jön 1 másik, DE legalább megprobáltam..

De ez csak a roszabbik változat...am meg lehet hogy összejöttök és boldogság:)

Csak 17 éves vagyok, nem vagyok bölcs, nem akarok okoskodni, de arra már rájöttem, hogy azt sokkal jobban megbánod, amit nem teszel meg és megtehetnéd, mint amit megtettél, és nem sikerült..Ez nagy igazság, hidd el;) Sok sikert:P;)

17/F

2011. szept. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. szept. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!