Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyek hogy ne essek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyek hogy ne essek bele az általam kiszemelt lány barátzónájába?

Figyelt kérdés

Úgy tekintsen rám mint pasi. Legyek tajparaszt, mondjak mindenre nemet amire kér, flegmázzak és kössek bele mindenkibe az utcán vagy tegyek jól hallhatóan pofátlan megjegyzéseket?


Tudom hogy nem a gyerekeseket szeretik akik azt mondják a buszon az öreg néniknek aki le szeretne ülni "maradjál már vén szatyor" és eszközük a szemtelenség. Vagy ez is kell hogy valakire pasiként tekintsenek?


Azt is írjátok le milyen NE legyek! Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. szept. 29. 10:19
1 2
 11/13 Tyler913 ***** válasza:
100%

Elozo vagyok megint.Utcahosszan irhatnek,de tul nagy a tema.Meg erre a tesztes dologra reagalnek:


MINDEN teszt,amit a nok dobnak akarva vagy akaratlanul,ket dolgot vizsgal:

1.Mennyire vagy magabiztos

2.Mennyire fuggsz az o velemenyuktol


Ha magabiztos vagy,es fuggetlenited magad a velemenyuktol (nem gorcsolsz,hogy megfelelj nekik,nem akarsz mindenaron tetszeni),akkor automatikusan atmesz az osszes letezo teszten,ugy,hogy eszre sem veszed,hogy ez epp teszt volt.


Ja igen,meg valami a baratzonarol: a kulcsszo az ESZKALACIO.A lenyeg,hogy az elso hello-tol az agyig folyamatosan eszkalalnod kell,haladni elore a kapcsolat dinamikajaban.Szoval sose tokolj,ne ragadj le annal,hogy talalkoztok,hanem kezdj intimitast epiteni pl. azzal,hogy megfogod a kezet.Ha mar eleg a bizalom,atoleled,utana csok,stb.Magyaran folyamatosan haladj elore.Ezt sajnos nem lehet roviden elmagyarazni,ha kivancsi vagy,irj.

2011. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Legyél vicces, bohócot ne csinálj magadból, inkább a szövegeiddel legyél vicces, laza. Akarj a barátja lenni, és majd ő akar tőled többet a végén, nekem számtalanszor bejött ez már. Jelenlegi barátnőm nem akart tőlem semmit az elején, eljátszottam, hogy én se. Összefutottunk szórakozóhelyeken, ő ott volt a baráti körével én meg persze oda vittem az enyémet :D Sokat voltunk együtt, de soha még csak egy jelzést sem tettem rá, hogy akarom őt és végül ő ült az ölembe és kacérkodott... Igaz 3 hónapomba került, de megérte :D
2011. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj termászetesen, nembaj ha elhúzódik az eleje, ha sok idő mire összejöttök majd! Megéri és az elején lehetsz a barátja mert megismerkedtek. A szülinapjára vigyél neki virágot és mosolyogj legyél mellette jóban- rosszban! Ugyanis a szerelem kémia a szeretet pedig vele jár ls az örök!
2011. okt. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!