Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarnak, illetve mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak, illetve mi alapján állnak szóba az ember fiával a mai lányok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy már csak a magas, jól szituált, menő verdával rendelkező pasikra buknak, vagy mi az igazság e téren? Akadnak még "normális" csajok is?
2011. szept. 29. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Nem vitatom, hogy így van. De akkor miért lehet, hogy ha én kedves voltam a nőkkel, akkor kedveltek, aranyos voltam, de soha egyikükkel se jöttem össze, sőt, inkább lenéztek ezért. És amikor magamra raktam valamilyen más álarcot, akkor tudtam csajozni. És relatív normális nőket is így szedtem össze, pl a feleségemet. Kamaszként sem értetem ezt, és ma sem. + tudom, hogy nagyon sok fiú van ezzel hasonlóan.
2011. okt. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én félnék valamiért..
2013. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!