Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Voltatok már ugy, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Voltatok már ugy, h elsö pillanatra tudtátok, hogy az a lány kell?

Figyelt kérdés
ha félénkek vagytok, hogy próbáltok felé közeledni(?)
2011. szept. 29. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem közelítettem és ez jó nagy hiba volt.
2011. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kicsit odafigyelsz rá, és valamiféle érdeklődési körét megkeresed. Pl mondjuk megtudod, szereti a rammstein-t, és mondjuk van iskolarádió (általánosba jársz ha jól sejtem) és valamikor amikor a közelében vagy, félhangosan elkezdesz motyogni, hogy valami jó kis Rammstein számot tolhatnának... Halkan, de ahhoz elég hangosan, hogy elkaphassa, és ha beszélni akar, fel fog figyelni rá.
2011. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen és mégegyszer IGEN. Már 3 éve és még mindig fülig szerelmes vagyok belé.
2011. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ma 23:07!


Dettó... 22F

2011. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát úgy próbálok hogy pár viccesnek vélt mondatot odadobok neki, majd rájövök hogy tök sz@r volt , elpirulok és elszaladok :P á nem béna
2011. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az az egyik leg.abb, amikor tudod kinél lenne esélyed, de mégsem használod ki, annak ellenére, hogy szeretnéd.
2011. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam közeledni, beszélgetni vele de bárcsak csöndben maradtam volna jobban jártam volna. Társalgásban nem vagyok jó.
2011. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem minden nap van reggel a villamoson.
2011. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

engem a párom így nézett ki magának... rengetegszer elmesélték már nekem a barátjával, nagyjából így hangzik a történet:

A párom nemigen csajozott előttem, nem nagyon tetszett meg neki senki, legtöbbször begubózott, nem is mozdult ki, ezért a barátai már aggódtak is érte. De egy este kint üldögéltek egy utcai sörözőben, amikor elsétáltam mellettük. A párom akkor azt mondta: "Nekem tetszik ez a lány, nekem ő kell!" És otthagyva csapot papot utánam jöttek. Leszólított, én meg elküldtem a fenébe :) De ő nem ment el, nem adta fel, meginvitált egy italra az egyik törzshelyemre, ami épp ott volt előttünk. Gondoltam, oké, egy ingyenpia még belefér... elbeszélgettem vele, nyomult, én meg egy idő után menekülni akartam, mondtam, h haza kell mennem, örülök, h találkoztunk, és pá... de nem engedett el, amíg meg nem adtam az elérhetőségem... onnantól kezdve minden este elérte, hogy lemenjek vele meginni valamit, utána elérte, hogy hazakísérhessen, stb. Csak egy hét után engedtem, h megcsókoljon... szóval küzdött értem elég rendesen :)

Már 3 hónapja együtt vagyunk és minden szuper... rengetegszer feladhatta volna, amikor visszautasító vagy hűvös voltam vele, de nem tette. Ezért lehetünk most együtt... éljenek a bátor pasik! :)

2011. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Csak egy hét után engedtem, h megcsókoljon... szóval küzdött értem elég rendesen :) "


Egy hét az rendes küzdés? Bőven nem...

2011. szept. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!