Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, most őszintén! Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most őszintén! Nagyon sokat nyom a latba egy lánynál a külső? Lent.

Figyelt kérdés
Azt értem ez alatt, hogy szép divatos ruhák, belőtt séró, ízléses smink, ékszerek. Mennyire ítélitek ez alapján meg a lányokat mielőtt megismernétek? Egyáltalán mi pereg le bennetek, amikor egy lányt életetekben először láttok?
2011. szept. 30. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nálam mindössze egyetlen kritérium van. Ne legyen kövér a csaj. Amúgy mindenevő vagyok.
2011. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokat mivel a férfiak a külsőre mennek többnyire... Az ékszer az ami elhanyagolható.. inkább ne legyen rajta semmi mint bijou szutyvadék (sry)...
2011. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én például előszőr a tekintet, az arckifejezéseket, reakciókat szoktam figyelni. A külsővel úgy vagyok, hogy egy átlagos kinézet megfelel.
2011. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
jóval kevésbé számít, mint gondolnád. a külsőben elég, ha ápolt, ad magára, mert a tróger megjelenés az tróger életstílust is sejtet. viszont a smink, ékszerek, divatos ruhák, és a belőtt séró is igazából a többi nőnek szól, nekünk fel se tűnik.
2011. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Én sohasem kinézetre utaztam! Mondhatjuk h én is minden evő vagyok. De nekem csak egy fontos dolog van! Mindenkinek van egy bizonyos kisugárzása, ha általában a számomra megfelelő kisugárzást nem látom meg benne először, akkor többségben nem hiszem h lehetne köztem és közte több, barátságnál...
2011. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"hogy szép divatos ruhák" - Különösebben nem érdekel h márkás-e az a ruha vagy nem, ha szépen és ízlésesen van felöltözve. Nem érdekel az se h az aktuális pláza-divat szerint legyen felöltözve, mindössze annyi, h ne legyen ciki megjelenni vele az utcán. De 1-2 ultrabrutál könyvmoly csajon, meg bunkó putrisci.gány csajon kívül, még nem láttam olyan lányt, aki gázul lett volna felöltözve.


"belőtt séró," - Ha kócos az se zavar. Aranyos tud lenni.


"ízléses smink", - Ezt meg aztán nem is nézem h van-e rajta vagy sem...


"ékszerek." - Pont lesz@rom.


"Mennyire ítélitek ez alapján meg a lányokat mielőtt megismernétek?" - Ez alapján nem igazán. A legtöbb lány ilyen téren 12-egytucat szóval nem lehet következtetést levonni, meg nem is ezek alapján vonok le.


"Egyáltalán mi pereg le bennetek, amikor egy lányt életetekben először láttok?"


Csinos-e, szép-e az arca, aranyos-e, milyen kategóriába sorolható, jó teste van-e, milyen a kisugárzása, megérzem-e nála az azonnal azt a fajta szexuális vonzalmat amitől még napok múlva is ő van az eszembe, vagy csak egy ugyanolyan átlag csaj mint a többi...

2011. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kifelejtettem h persze legyen ápolt, tiszta, igényes de sztem ezek alap dolgok.
2011. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

- szép divatos ruhák: Nem izgat, mennyire találják divatosnak mások a ruháját, meg úgy a ruha maga sem igazán.

- belőtt séró: Legyen normális haja. Mit kell ezen komplikálni?

- ízléses smink: Nem szeretem a sminket, inkább legyen teljesen maga.

- ékszerek: 0 g fém teljesen elegendő.


Nálam az ilyenek nem számítanak, emiatt nem fog megfogni...Én az arcát, haját, testét nézem meg, az átlagos kinézet a legjobb.


17/F

2011. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudjon nőiesen és valamennyire divatosan öltözni, de nem baj ha nem most lépett ki valami divat magazinból és tud egyszerűen is öltözni. Nem döntő tényező de előbb észre veszem sajnos azt aki szép színes ruhában vna ami jól megy az alakjához mint aki nem. Ettől még nem kell pláza cicának lenni de ne legyen se apáca se ez a full fekete rocker stílus.
2011. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
22:46 köszi a részletes választ! Meg a többieknek is!
2011. szept. 30. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!